Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Delma light margarinnal lehet...

Delma light margarinnal lehet helyettesiteni sutibe a zsiradekot?

Figyelt kérdés
Pl csokis muffinba kell 100g margarin akkor tehetek bele delma light szendvicskremet? 20%zsirtartalmu.Vagy ilyen linzeres sutibe is kiprobaljam abba is jo?Amugy dietazok es neha neha eszem ilyeneket de akkor is kcal szegenyen szeretnem:)
2017. okt. 30. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ilyen szendvicskrémben rengeteg víz van.

A margarint zsírral, vajjal, kókusz zsírral tudod helyettesíteni.

2017. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképpen sem. Két tepsi muffinhoz, vagy 1 tepsi kevert tésztához teszel 1 deci olajat, tökéletes lesz a tészta.

Úgy sem eszed meg az összeset, az egy 1 darabra jutó zsiradék pedig elenyésző.

A linzernek pedig a lelke a minőségi, legalább 80 %-os vaj, vagy a vajnál kevesebb zsír.

De azokból is ehetsz pár darabot, anélkül, hogy ártanál magadnak és a fogyókúrádnak.

2017. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, vizes vackok nem jók a zsír helyett.


Az én diétámba se fér, hogy a sütiben zsír legyen, egyszerűen olyat sütök, amibe nem kell hozzáadott zsír, csak zsíros fehérjeforrás. Az nekem belefér. Ott van pl. a piskóta.

Amint elkezdek dekaszám zsírt tenni a sütikbe, elszáll a nap, hacsak nem maradok egy falatnál. De az én étrendem drasztikusan eltér a legtöbbekétől, így ez nem mérvadó.

Te ismered a saját diétádat és azt, hogy mennyit eszel egyszerre. Mérlegelj, mi fér bele. De ne rontsd el a sütidet light szendvicskrémmel.

2017. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!