Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Oroszkrémtorta mazsola nélkül?

Oroszkrémtorta mazsola nélkül?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kezdő a konyhában, de kicsit elakadtam. Sosem csináltam még oroszkrém tortát, viszont senki nem szereti a mazsolát. Ha kihagyom, csak a rumot/aromát teszem a krémbe, akkor is jó lesz? Csinálta így már valaki?

Esetleg receptet is linkelhettek, bár én is találtam, de ha valakinek van elronthatatlan, azt is örömmel látnám.



2017. nov. 23. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mazsola helyett barmilyen kedvetekre valo aszalt gyumolccsel helyettesitheted.
2017. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
vagy zselével.
2017. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretjük az aszalt gyümölcsöket. Csak a krémet szeretném.

A zselét hogy érted? Zselatin lesz a krémben.

2017. nov. 23. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én a cukrászdában is így rendelem mindig. Soha nem problémáztak rajta. Egyszerűen nem teszik bele és ugyanolyan finom. Hagyd ki a fenébe te is.
2017. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha OROSZKREM, akkor a receptura szerint kell bele a rumba aztatott mazsola ... persze barki kihagyhat barmit, de akkor az mar nem OROSZKREM, hanem egy sima vanillias krem.
2017. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nálatok senki sem szereti a mazsolát, akkor nyugodtan hagyd csak ki. Akkor is jó lesz.
2017. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2017. nov. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!