Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon tojás, tej, vaj,...

Van itthon tojás, tej, vaj, túró és mazsola is, milyen desszertet lehetne összehozni?

Figyelt kérdés
Valami egyszerűt, ha lehet. Természetesen liszt és rizsa is akad. Létezik olyan, hogy túrós rizskoh?

2016. okt. 15. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne kössenek mások szabályai, miért ne létezhetne?


Jó alapanyagaid vannak, a tojás, vaj, liszt, mazsola már kiad egy sütit... Igazából a tojás és a liszt is, a piskótához nem kell sokminden...

Tojásból amúgy jégkrémet szoktam készíteni (külön felvert sárgájából és fehérjéből), de az sok idő (édesítem, amúgy merőben opcionális, hogy belekerül-e más, dió, kókuszkrém, banán nem rontja el)... Inkább süti. A rizskoch nekem is beugrott volna, nagyon arrafelé megy el az alapanyaglista, de az is idő, bár lehet, hogy ráérsz.

2016. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Túrós palacsintára szavaznék :)
2016. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos nincs olyan keverő-kavaró gép, amivel a tésztáját a palacsintának ki tudnám keverni.
2016. okt. 15. 21:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs fakanalad?
2016. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos nincs olyan keverő-kavaró gép, amivel a tésztáját a palacsintának ki tudnám keverni."


Ugye csak trollkodsz?

:-(

2016. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pl. pont ma csináltunk olyan sütit, amiben kakaós piskóta golyókat kellett leönteni túróval és kisütni.
2016. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Madártej.
2016. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Túrógombóc, porcukorral vagy fahéjjal meghintve.

Palacsinta.

Rétes (100 ft-ért már kapni rétes tésztát, bele a töltelék, feltekered és már mehet is a sütőbe. 15-20 perc alatt van egy tele tányér túrós rétesed).

2016. okt. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, végül mégis inkább tepsiben sült bundáskenyeret készítettem a tojásokból.
2016. okt. 17. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!