Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen palacsintasütő a jó?

Milyen palacsintasütő a jó?

Figyelt kérdés
Tefalom van de nem vagyok megelégedve vele. Miután pár darabot sütöttem vele az összes leragad pedig teszek olajat a tésztába is meg néha a sütőt is kiolajozom. Lehet tényleg a régi palacsinta sütők voltak az igazik?

2018. jan. 16. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Feleségem beszerzett egy MIA CP6075 elektromos palacsintasütőt. Tényleg jót süt.
2018. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire új a palacsintasütő? Mi a tésztád összetétele? Mekkora lángon nyomod?
2018. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Én nem csak néha, hanem minden egyes palacsinta előtt teszek olajat a palacsintasütőbe.Tefalom van legalább 15 éves, még sosem ragadt le benne.
2018. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a viszonylag új kerámiaserpenyő és a zsír palacsintánkénti adagolása vált be.

De a régiek tényleg jobbak voltak, mint a mostani 2 éves kerámiaserpenyők, amikben minden leragad, legalábbis az elsőmmel ez történt.

2018. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is korábban teflon sütőm volt, azzal egy-két palacsinta így is odaragadt.

Most kerámia van, és isteni vele sütni. Még az első palacsinta se ragad oda.

2018. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kÖszönöm a válaszokat. A tésztám jó. A sütővel van a baj sztem. Meg amúgyis szokták mondani, hogy a Tefalnál csak az elején kell olajozni utána már nem kell. Hát nálam ez nem válik be.

Lehet be kell szereznem azt a jó régi palacsintasütőt.

2018. jan. 17. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Cukor 0, tej 0? Normál fehérliszt?
2018. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az tényleg baromság, hogy csak az elején kell olajozni. Nehezen megoldható, hogy száraz kartonkorongokat süss nulla palacsintaízzel, mert ugye az olaj ízét meg kell találni a pirult felületén, nem elég az, amit beleöntöget az ember (ha meg a felületen elég lenne, akkor összességében sok, és egy gyurmaízű csiriz lesz székrekedéseseknek).
2018. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!