Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Reggeli otletek suliba? Ti...

Reggeli otletek suliba? Ti mit visztek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem suliba, hanem munkahelyre, bemásolom mert épp most írtam egy másik kérdéshez.


zabkása, smoothie/smoothie bowl, chia pudding gyümölcsökkel, gyümölcsshake, növényi joghurt friss gyümölcsökkel


valamilyen saláta (most mindegy hogy éppen csicseris-gombás vagy paradicsomos-avokádós vagy épp bulgur vagy kuszkuszsaláta), mellé knäckebröd vagy sokmagvas, teljes kirőlésű zsemle, tortilla wrap hüvelyesekkel és zöldségekkel, sushi, hideg tésztasaláta, vegán pesztós tészta magvakkal megszórva, hidegen fogyasztott zaru soba zöldgekkel, szójaszósszal, szezámmaggal, salátatekercs, cukkinitekercs.


Az utóbbik az ebédjeim voltak, de sok közülük reggelire is finom, meg lehet nem csak 1x eszel a suliban.


Nasinak olajos mag vagy gyümölcs.


Na meg persze ott a klasszikus szendvics, amit 500 féle képpen el lehet készíteni.

2018. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Én ugyan már kinőttem az iskolából, de azért néhány ötlet :)


Szendvicsek: sonkás, májkrémes, sajtkrémes, tojáskrémes, rántott husis, fasírtos szendvics, variáld minél több zöldséggel, salátalevéllel, sajtokkal.

Lekváros, mézes kifli. Kalács, gofri, ivójoghurt. Gyümölcsturmixot is vihetsz üvegben, az is elég laktató tud lenni.

Ha jártas vagy kicsit a sütésben, nagyon egyszerűen lehet készíteni akár kakaós, fahéjas, pizzás mini csigákat előző este. Ugyanígy rengetegféle édes vagy sós muffint is süthetsz.


Praktikus venni olyan ételdobozt, amiben több kisebb rekesz van, így többféle ételt is beletehetsz. Néhány felszeletelt zöldség, gyümölcsök, magvak, kekszek, aszalt gyümölcs mehet bele.

2018. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
én szenvicseket vittem anno suliba.
2018. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én kipróbáltam ezeket a recepteket és mind nagyon finom volt ajánlon neked is. https://www.youtube.com/watch?v=wKJbL3DLOXY
2018. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
37%
Szendvics,vagy egy kis gyümölcs,nekem sokszor volt első orában tesi,meg volt nulladikom is,akkor csokit,meg cukrot ettem,amibe sok energia volt.
2018. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Én holnap ezt viszem:1 db alma,1 szendó(tk kenyér+sovány sonka+sali+pari:),víz
2018. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!