Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütiket lehet csinálni...

Milyen sütiket lehet csinálni kekszmorzsából a sportszeleten és a keksztekercsen kívül?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez nagyjából 800 recept:

[link]

[link]


Parancsolj!

2018. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

25 dkg darált keksz, 10 dkg darált dió, 15 dkg porcukor,10 dkg vaj vagy margarin, 2 dkg kakaópor, rumaroma, 1 dl feketekávé.

Összegyúrjuk, gombócokat formálunk (kimagvalt meggybefőttet is tehetsz a közepébe), majd meghempergetjük kókuszreszelékben, csokidarában, színes dekorcukorban vagy kristálycukorban.

Mignonpapírba tesszük, húsvétkor színes tojásdrazséval díszítjük.

2018. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontozzátok le egymást, mert kaptatok hasznos infót!

Ezaz! Itt a választás szele: mindenki a gyűlöletet kelti és terjeszti, mert attól fog az ország végleg a béka feneke alá süllyedni! Hajrá lepontozás!

2018. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a lepontozást én sem értem (2.# vagyok).

Annyit elért az illető, hogy már nem igyekszem segíteni senkinek. Mondjuk, eddig se köszönték meg...

2018. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez nagyon bejött.

2018. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a pontozást szóvátevőkhöz.

Amióta a Gyk. működik, szívvel lélekkel vettem részt, mert azt hittem, hogy a válaszaimmal segítségére lehetek másoknak.Kizárólag az motívált, hogy a szerzett tudásomat, tapasztalataimat megoszthassam a kérdezőkkel.Hosszú évekig jól is működött, (egy jóasszony kivételével )barátságosan, egymást nem lepontozva, hanem biztatva, önzetlenül írtuk, amit írtunk.

Egy ideje felfordult minden, undorító módon megy a harc pontokért, főleg a le,-és felpontozást illetően.

A modern informatika -sajnos- lehetővé teszi a többes regisztrációt, így ezzel legtöbben vissza is élnek, saját magukat simán felpontozzák, és több nicknév alatt szaporíthatják a pontozásból szerzett előnyüket.

Nagyon szánalmas.Jómagam erre nem vagyok képes,(még, ha értenék hozzá, akkor sem tenném ) így úgy gondolom, hogy nem veszek részt ebben az inkorrekt játékban, és kerülni fogom a gyk. sütés-főzés rovatát.

Üdvözlök mindenkit, aki az emberi normákat betartva vett eddig részt a válaszadásokban, és remélem egyszer visszatér a valódi értékrend is, és nemcsak az üzemeltető

érdekei lesznek szem előtt.(lásd: reklámok )márpedig a a gyk. ezekből tudja fenntartani magát.

2018. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a lepontozóknak írtam be a választ és köszönöm, hogy jelzitek, nem én vagyok a hülye, hogy hiszek abban, hogy a recept kérésnél a recept, mint válasz nem szégyen.
2018. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!