Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet csinálni csirke...

Mit lehet csinálni csirke felsőcombból?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármit. :)

Én szoktam belőle édes-savanyú, lecsós, töltött, fokhagymás csirkét (ezeket kicsontozva). De lehet rántani, simán megsütni, vagy joghurtban pácolni, grillezni...

2010. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a lecsós töltött...az jól hangzik:) utánanézek hogy hogy kell köszi:) nem sűrűn főzöcskézek még úgyhogy nem mindenről tudom még mi mire jó de igyekszem:)
2010. jún. 10. 19:49
 3/6 anonim válasza:
pl. sült csirke felsőcombot...hmmmm
2010. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Pörköltet is főzhetsz belőle.
2010. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma alkottam 'kínait', tök egyszerű, kezdők is meg tudják csinálni: egy tálka chiliporral megszórt szójaszószban (fajtától függően érdemes kicsit vízzel higítani, különben túl sós lehet) bepácolom a felcsíkozott húst, és várok 20 percet kb. Közben felvágok egy tonna fokhagymát, répát gyaluval vékony csíkokra vágom, hagymát karikára, ezt az egész cuccot bele egy serpenyőbe, megpirítani a hússal együtt (egy kis vizet lehet hogy kell rá önteni). Ezt ettem ma ebédre sima rizzsel. Póréhagymát szerettem volna még bele tenni, meg gombát, de a közeli boltban egyik sem volt, és nem volt türelmem elmenni messzebbre.
2010. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amit épp eszek gombaszószban úszik :D
2010. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!