Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS Mit tudnék csirke felsőcom...

SOS Mit tudnék csirke felsőcombból készíteni ebédre?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem recepteket, ami nem a megszokott, rántott, vagy pörkölt, tejfölös, hanem picit különlegesebb?Köszi
2010. nov. 1. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Kicsontozod, bele egy tepsibe szorosan egymáshoz, fűszerezed, nyakon öntöd tejszínnel, megpárolod, végén tetejére sajtot reszelsz, pirítod. Hagymás törtkrumplival tálalod mellé vöröskáposztát dinsztelsz. A csontokat belefőzöd a levesbe.
2010. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Tepsis hús:egy tepsi aljára karikázol krumplit,hagymát,majd rárakod a hús,fűszerezed,felengeded egy kis vízzel,letakarod alufóliával és így sütöd.Közbe nézegetni a húst,amikor megsült pár percig alufólia nélkül megpirítod a tetejét.

Sörös hús:Belepakolod a húst a tepsibe és sört öntesz rá.

2010. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sózd be, esetleg fokhagymázd, szórd meg étel izesitővel, tedd be szépen tepsibe. Fólia. 4-es sütőben 25-30 perc. Fólia le, nagy lángon süsd pirosra. Készits egy jó krumpli pürét, az összetörésénél használd fel a csirke zsirját. Egy tányér krumplira tégy 2 db hust, és szórd meg sült , ropogós hagyma karikával, bőven. Az úgy készül, hogy lisztbe forgatod a hagyma karikákat, és bő forró olajban kisütöd. Sózni tilos. Mutatós, jó izű ételed lesz.
2010. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezt csinálom ma, megy is a sütőbe mindjárt, gyors kaja és isteni finom:


[link]

2010. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
9.50-es. A tepsis hús inkább sertés húsra van kitalálva. A csirke fél óra alatt megsül, a krumpli nem fog megpuhulni annyi idő alatt. Hacsak nem főtt krumplit raksz alá. Első- tejszines dolgokhoz nem való párolt káposzta. A hagymakarikás tetszett. Esetleg ha unod a rántott hust, prézli helyett forgasd reszelt krumpliba, és ugy süsd ki. A kár tepsiben is.
2010. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csirke becsinált leves daragaluskával! Ez nagyon laktató leves, sőt inkább egytál étel, de ha szeretnél mellé másodikat is, süss valamit kelt tésztából, pl. bukta, kakaóscsiga, kalács, vagy süss ki pár palacsintát.
2010. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csirkecombból legjobb a hagyományosan, szép pirosra, ropogósra sült csirkecomb.
2010. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2010. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
SEMMI! Ez is csak egy kamu kérdés a pontokért. Kár az időért, a fáradtságért a válaszhoz.
2010. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem volt kamu kérdés, de kisgyerek és vendégek mellett nem tudtam egész délután a gép előtt ülni, ha nem haragszol. Végül is megsütöttem a combokat, almával, hagymával és naranccsal, nagyon finom lett. Köszönöm mindenkinek a választ, nagyon jó ötleteket kaptam, kifogom őket próbálni sorban.
2010. nov. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!