Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukrászok! Ennek a két típusú...

Cukrászok! Ennek a két típusú sütemény fajtának van külön neve? (több lent)

Figyelt kérdés

Tehát, ugye ha sütemény, akkor szerintem mindenkinek eszébe jut egyből két fajta:

a joghurtos, gyümölcsös, light-osabb sütemények,

illetve

a kb. csak állati termékeket (tejtermékeket, tojást), csokit és valamilyen aromákat (pl. vanília, rum) tartalmazó sütemények.


Ti illetitek valamilyen szakszóval ezt a két, elég jól elkülöníthető csoportot?

Mert az nyilván fontos, hogy ez a kettő megkülönböztethető, egy csomóan vannak pl. akik inkább az egyik felé hajlanak, mások mindent megesznek,ami "sütiből" van :D De pl. gondolom alkalomtól, rendezvénytől is sokszor függ, hogy melyik íz-/"állag"világot választjátok.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)



2018. márc. 30. 09:47
 1/9 A kérdező kommentje:

Ui.: Lehet jobb lett volna, ha desszertet írok a sütemény helyett, mert nyilván gondolok itt bármire, tortákra, akár ilyen tál desszertre, stb.


Uui: A "kb. csak állati eredetű termékeket tartalmaz" résznél nyilván úgy értem, hogy a krém, feltét stb., a tésztájától most tekintsünk el.

2018. márc. 30. 09:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom ennek a kérdésnek újra neki kéne futnod...😆

Gondold át újra.....

2018. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát vannak a gyümölcsös sütemények szerinted, meg az állatosak.

Szerintem szedjél valamit az agybajodra, mert rajtad kívül senki nem így gondolkosik.

2018. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a sütemények kb 90%a tartalmaz "állati terméket" ahogy te nevezed: a tésztában tojás van, vaj, vagy margarin, a gyümölcsös és joghurtos sütikhez pedig zselatint használnak...

Csoportosítani mint főzött krémes, vajkremes és tejszínes, vagy teasutemeny lehet

2018. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Látszik hogy a cukrászat most már nincs érettségihez kötve. Legalábbis nálunk a befogadó iskolában vannak a cukrászok. Amit én szégyellek mivel cukrász vagyok de 5 éve még volt feltétele annak hogy valaki cukrásznak mehessen. Nem is értem hogy te mire akarsz gondolni de amit te megakarsz különböztetni azok között nem teszünk különbséget. Sütemény az sütemény csak más a neve pl lúdláb, feketeerdő, mirinda szelet, mignon, rákóczi túrós stb ez mind sütemény. De mondjuk nem nevezzük süteménynek a palacsintát, fánkot, tejberizst. Meg ugye ott vannak a péksütemények aki megint más vagy vannak a piték vagy kevert sütik, tea sütemények Hirtelen ezek jutottak eszembe. A sós tea süteményeket nem is merem említeni mert így is káosz van nálad fejbe.
2018. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kategorizálás egy cukrásznak sose jutna eszébe, ez nyilvánvalóan csak a fogyasztó oldalán létezik.

Btw a krémes melyik kategóriába esne? Vagy a flódni?

2018. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát ö.... oké.

Köszönöm azt a választ, amiben volt egy kis értelmes információ is.

Higyétek el, ti is tudnátok olyat kérdezni az én szakmámmal kapcsolatban, amin valószínűleg szétröhögném magam / szánalmasan néznék rátok.. ja, nem, ugyanis ha valaki kérdést tesz fel, hülye nem lehet.. inkább örülnétek, hogy valaki érdeklődik, elég lenne ezt egy megmosolygással elintézni.


Egyébként lehet igaz, hogy fogyasztó oldaláról ez érdekesebb, de például szerintem igenis különbözik a kettő.

Ez olyan, mint a paradicsomos alapú pizza vs. tejfölös alapú pizza. Pizza pizza, de mégsem mindegy, milyen.

Vagy bor bor, de vörös vagy fehér?

2018. márc. 30. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
De baz meg a pizzát is meg a borokat is a neve alapján különbözetik meg. Hallod neked nagyon komoly gondolkodásod van.
2018. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem, ha "süteményekre" gondolok , akkor a sütés jut eszembe. Tehát sütik is az adott, sutémenyt. Ha a másik fajtára kellenne gondlonom, akkor a parfék és pohárkrémek vagyis sutés nélküli desszertek jutnak eszembe.
2020. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!