Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » CUKRÁSZOK! Hogy érhetném el...

CUKRÁSZOK! Hogy érhetném el ezt a színátmenetet a tortán?

Figyelt kérdés

színes fondant bevonatra gondoltam, de ezt a "sunburst" színt hogy érhetem el, hogy élethű legyen? és a húrokat hogy csináljam meg? Elég jó a kézügyességem, csak kevés a tapasztalatom tortakészítés terén :)itt láthatjátok a tortát:

[link]



2012. szept. 23. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem vagyok cukrasz,de keszitek formatortakat mar megrendelesre is. Nos,szerintem vagy feherrel boritod es fested az egeszet utana, vagy ahol sarga,meg egy picit rahagyva boratod sargaval, egy fekete csikkal boratod korbe ahol fekete,rahajtva a sargara,az osszeeresztest az ujjaddal korkorosen ossze tudod dolgozni,azzal mar lesz is kis atmenet, a pirosas szint megcsinalnam uy,hogy kos cukrot is kevernek bele, azzal festeni at. Nem rudom mennyire irtam erthetoen. Ami feher rajt,az kulon boritassal a legegyszerubb szerintem.
2012. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hurok,vagy megcsinalod fondantbol es megvarod mig megszarad,de necces mert gyorsan torik,vagy amit en csinalnek:egy tojas feherjet 4ek cukorral goz felett kemeny habba vernek,szinezni os lehet csak ovatosan, es habzsakkal huznam a hurokat. Igy mar csinaltam gitarhurt.
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kevés a tapasztalatod tortakészítés terén, akkor szerintem inkább bízd szakemberre, vagy csinálj egy egyszerűbbet.

Még a gyakorlott tortakészítőket is érik meglepetések tortakészítés közben.


A megfelelő színt csak airbrush-al érheted el, de nem 2 fillér és gondolom csak 1 torta kedvéért nem fogsz venni.

A húrokat pedig fekete tragantból tudnád a legjobban elkészíteni.

2012. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: bocs, nem fekete, hanem szürke tragantból.
2012. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te jó Isten. Ha ezt sikerült elkészítened, nem küldenél egy képet??
2012. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
azt a leborult szivarvégit!! :D
2012. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszi a válaszokat, kipróbálom a mondottakat. a srác szülinapja csak január elején lesz, de ha nem felejtem el, küldök képet mindenképp :)
2012. okt. 6. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Megvolt már a szülinap? Hogy sikerült a torta?
2013. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!