Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet csak állati eredetű...

Lehet csak állati eredetű étkezési zselatinból kocsonyát főzne?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam ez a zselatin jót tesz az ízületeknek is.

2018. máj. 24. 01:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem hülye, a gyógynövényekhez ért. A sejtregenerációhoz nem hiszem, az molekuláris biológia. De pontozz le ahelyett hogy utánanéznél. Én csak segíteni akartam. Ahelyett hogy mindenféle kamu gyógymóddla próbálkozol....
2018. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

# 11


Nem pontozlak le,csak a zselatin az ő ajánlásában szerepelt,meg más is mondta,hogy jó volt neki.

2018. máj. 24. 22:57
 13/15 anonim ***** válasza:
36%
Nézz utána jobban kérlek, mert ez tényleg butaság. Fizikai képtelenség.
2018. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, amire te gondolsz, azt én is megkaptam Gyuri bácsitól, mert már nincs kihez fordulnom. Többek között porckorongsérveim is vannak, de mivel szklerózisom is van, nem műtenek meg. Aztán az ember próbál már mindent.


Itt a vonatkozó részlet:" Az élelmiszerboltokban kapható étkezési zselatinból egy dl kocsonyasűrűségű főzetet, és az érintett részt bekenni reggel és este, ha megszárad, lemosni. Kitartóan, hosszan kell csinálni, akár fél évig is. Utána kenje be feketenadálytő tinktúrával, ez gyulladás és fájdalomcsökkentő."

2020. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ó, ez két éves kérdés...:D
2020. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!