Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sürgős! Hogyha amerikai...

Sürgős! Hogyha amerikai palacsintát pudinggal, vagy lekvárral csinálom akkor is kell a tetejére vaj?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat ! :D
2010. jún. 16. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek már csak a fantáziád és az ízlésed szab határt... Én inkább valami gyümölcsöt tennék a tetejére...
2010. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet mondjunk meggy illik hozzá ? Szerintem igen de nem tudom kóstolta már valaki úgy ,és még hasonlít ezután az amerikai palacsintához ?
2010. jún. 16. 09:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Amíg itt kérdést írogattam már kész is lett a palacsinta nagy sikert aratott . :D
2010. jún. 16. 10:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja ,és meggyes volt .
2010. jún. 16. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:
jol elbeszelgetsz itt magaddal...
2010. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A palacsinta alapvetoen se nem edes, se nem sos, ezert van az, h tul. keppen barmit tehetsz ra. Nem feltetlen kell ra vaj, az csak a plusz. Bar en mikor eperrel eszem akkor teszek ra vajat es juharszirupot is, de elhagyhato. Mondjuk szerintem kicsit szaraz mindenfele ontet nelkul.
2010. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Amúgy én úgy szoktam csinálni, hogy meggyet-banánt turmixolok (1 a 3hoz arányban), a túrót bekeverem meggylével és ezek a töltelékek, nagyon finom, főleg ígyí nyáron egyenesen frissítő! Arra kell vigyázni, hogy a turmix-töltelékből nem szabad túl sokat vagy keveset rakni, mert ha keveset raksz mindet fölszívja a palcsi, ha sokat, akkor meg szétcsúszkál és nem lesz könnyen szelhető.

A tetejére én nem juhar-szirupot szoktam tenni, hanem kakaószirupot, ami nagyon gusztusossá is teszi. Pluszz valamilyen gyümölcsöt, de azt már tényleg csak az esztétika kedvéért.

2010. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot megfogadom ! :D
2010. jún. 18. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!