Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A baratom anyukaja hogy...

A baratom anyukaja hogy csinalja a cukorborso fozeleket?

Figyelt kérdés
Nem akarom megkerdezni tole, mert picit okoskodo, es egybol jonne az o tanitott meg fozni szoveggel. Felrakja sima vizbe a borsot, fuszerek es kesz. Max egy tejet latok a konyhapulton, ennyi, de sosem csomos, tok puha a borso es rohadt finom.. en altalaban a vizbe is rakok tejet, mikor fozom, es az enyem sem rossz, nem az,de sokat idozok hogy eltalaljam az allagot es ne legyen csomos, o meg pikk pakk kesz es fullos. Hogyan fozi?

2018. jún. 21. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Akkor mire fel volt a nagy hiszti? :D
2018. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem volt hiszti, foleg nem egy fozelek miatt. Az erdekelt, alaki tudja e a folytatast, mert egy etelt tobbfelekeppen is el lehet kesziteni, es en soha nem igy csinaltam. Felfoghatatlan, ugye?
2018. jún. 22. 19:27
 13/16 anonim ***** válasza:
Felfoghatatlan ugye,hogy nem kell ugyanúgy főznöd mint anyós?Van amit ő tud jól/jobban,van amit te.
2018. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjunk mar, meg ne huzzuk ezt tovabb. Foztem en is es jo lett.
2018. jún. 23. 08:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet tőle megkérdezni? Még jól is esne neki.Miért gond mástól tanulni?Ő már rutinosan főz, van tapasztalata, neked nincs, miért vagy ennyire büszke, magabiztos és öntelt?

Én mikor férjhez mentem, 18 évesen semmit nem tudtam főzni, de meg akartam tanulni.Anyukám messzebb lakott, anyósoméknál laktunk 4 évig. Anyósom nagyon jól főzött, úgy éreztem, én sosem fogok így főzni.

Hol tőle, hol anyukámtól kérdeztem mit hogy kell.

Pár hónap, év alatt már én is jól főztem,de az kellett hozzá, hogy az alapvető dolgokat megtanuljam tőlük.

2018. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jol van.
2018. jún. 28. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!