Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Erre a tortára mivel, hogyan...

Erre a tortára mivel, hogyan írjam rá?

Figyelt kérdés

Férjecskémnek lesz szülinapja és márványtortát- [link] -csinálok Neki.Azt szeretném ráírni,hogy boldog 29.szülinapot.Arra gondoltam h ha készen van a tészta de még nyers akkor a kakaós részéből öntenék a tetejére egy vékony réteget és abba próbálnám meg a fehér részével beleírni!? Vagy szerintetek nem jó ötlet? Szétfolyna? Ha esetleg van ötletetek szívesen meghallgatom :) Cukormázat meg ilyesmit azért nem szeretnék,mert szerintem nem passzolna a tésztának az ízéhez,állagához.

Köszönöm!



2018. jún. 28. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ird rá folyékony csokival.
2018. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat én olvasztanék egy kis etcsokit, aztán ha megdermedt, arra írnám rá vagy vajkremmel, vagy fehercsokival.


Ez a kedvenc sütije? Csak mert nem kifejezetten születésnapi tortának való, ez inkább egy hétköznapi süti

2018. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen tudom,ezt nagyon szereti! Köszönöm az ötleteket, igen,így egyszerűbb lenne de nem szereti hogyha csoki van a tetején :/ az még beleférne,hogy csokival ráírom de telibe csokisra ezért nem szerettem volna a tetejét. Lehet az lesz,hogy a fehér tésztából öntök a tetejére egy vékony réteget és ha megsült,csokival írom rá? Köszi a tippeket :)
2018. jún. 28. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nem kell bevonni csokival. Egy kis lapot készítesz és arra írod rá. Le lehet venni róla később.
2018. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi


[link]

2018. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,jó ötlet :)
2018. jún. 28. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyennel szoktam írni: [link]
2018. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dejó :D köszi :)
2018. jún. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!