Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddíg kell főzni a bárányhúdt...

Meddíg kell főzni a bárányhúdt, hogy puha omlós legyen?

Figyelt kérdés
Szóval, báránypörköltet készítek,csontnélküli báránycombból. Az előkészületeket, mindet a pörköktkészítés szabályainak megfelelően csináltam. Talán kicsit tovább pirítottam a húst. Gőzöm sincs meddíg, és hogy kell főzni hogy a végén puha, szaftos legyen.
2018. júl. 11. 17:24
 1/9 A kérdező kommentje:
* Bárányhúst
2018. júl. 11. 17:25
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy kis vizet önts rá, éppen hogy csak ellepje, alacsony, pont hogy még forr teljesítményen. Fedő legyen rajta. És ne felejtsd el keverni időnként, különben lekap.

Piros paprikát ráérsz akkor beletenni, ha már majdnem kész, így nem lesz égett paprika (keserű) íze.

2018. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És addig kell főzni, amíg puha nem lesz... Várhatóan egy-másfél óra.
2018. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt: a vizet ahogy elpárolog, mindig pótold. Vízben tud megpuhulni, ha csak zsír van alatta, soha nem lesz puha.
2018. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Másfél óra elég neki? Pont most néztem meg hát... még elég kemény. A Google-s recepteket néztem, 3órás főzésekez írnak.
2018. júl. 11. 17:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Még van alatta elég víz. De figyelgetni fogom azërt.
2018. júl. 11. 17:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Amióta hazajött a férjem a munkából azóta eltelt egy óra, azóta fő, de még nem jó. Azt hiszem több lesz ebből mint mâsfél óra.
2018. júl. 11. 17:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó lett, férjem meg is dícsért.
2018. júl. 11. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy! Viszont ha ennyit kellett főzni, akkor nem bárány volt, hanem felnőtt birka - ennek viszont örülj, sokkal finomabb. :)
2018. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!