Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pörkölt pirospaprika nélkül?

Pörkölt pirospaprika nélkül?

Figyelt kérdés
Van fel kiló marhalabszaram, férjem hajnali egy körül jön a munkából,én most végeztem. Neki szeretnék pörköltet csinálni belőle gyorsan, de nincs törtpaprikank otthon. Ezek vannak:oregáno, so. Bors(tarka, és fehér) hagyma,pár szem paprika a hűtőben, meg valami fűszerkeverek amiben paprika is van. Ezekből meg lehet csinálni? Nem lesz rossz?
2018. júl. 18. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen füszert használhatsz a marhahúshoz, és az eredmény lehet jó is, de pörkölt nem lesz belöle semmiképpen, ahhoz paprika feltétlen szükséges.

Vagy esetleg kérj a szomszédból paprikát, akkor tudsz pörköltet fözni, valami mást csinálj belöle, amihet van otthon hozzávalód.

2018. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A szomszédaink mind őrültek. Egy orosz,egy török,és valami indiai a szomszédaink.

Úgyhogy nem kérek én senkitől semmit.


Van ez a fűszerkeverek húsokhoz, amiben paprika is van. Ezzel nem lenne jó? Jó nem igazi magyar pörkölt lenne, de valami ahhoz hasonló nem? Egyébként nem Magyarországon vagyunk, itt egyébként sincs jó paprika

2018. júl. 18. 22:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
No, a paprikát is tartalmazó fűszerkeverék már sokkal jobban hangzik :) Hacsak nincs benne valami igen vad dolog, szerintem próbáld azzal. A pörköltbe nagyon kell a paprika. Bár ha nem pörkölt, akkor is lehet finom az étel. De én bepróbálkoznék a keverékkel.
2018. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen teszek ebből a keverékéből két kiskanállal szerintem


Mostar elkezdem mert sose lesz kész. Férjem meg nemsokára jön, semmi kaja otthon. Szerencsétlen.

2018. júl. 18. 22:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Készíts tokányt


[link]


[link]

2018. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

1) ebből nem lesz pörkölt

2) minek meleg és nehéz kaját enni éjjel 1 órakor? o.O

2018. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 TR75 ***** válasza:
100%
Borsos tokány?
2018. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó mert nincs más. És reggeltől estig dolgozunk. Időnk sincs semmire. Hétvégenként szoktunk vásárolni, vagy ha nsemmi kedvünk nincs, akkor étterembe megyünk. Ez van
2018. júl. 18. 22:46
 9/18 A kérdező kommentje:
Már fektettem egyébként a tokány receptet pedig köszönöm. Az alapján készítem. Csak fűszervaj nélkül.
2018. júl. 18. 22:47
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Lehet. És ha van piros arany, az is jó.
2018. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!