Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha zacskós rizst főztök, ti...

Ha zacskós rizst főztök, ti forrás után lefeditek a rizst, míg fő?

Figyelt kérdés
Dobozon az áll, hogy főzési idő 14-17 perc. Csesszék meg, most akkor 14, vagy 17? :) 3 perc alatt is tud mancsos lenni.

2018. júl. 24. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Amikor kész, kitölti teljesen a zacsit. Várdz még 2 percet, biztos a mi biztos, oszt jóétvágyat. Nem dzoktam befedni, inkább forgatom.
2018. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha kicsit roppanósabban szereted, akkor 14. Ha puhábban, akkor 17. Ha 3 percig főzöd, akkor kulimász.
2018. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Zacskos rizst kb lehetetlen mancsosra fozni amugy. Marmint az uncle benst tok mindegy meddig fozod, ugyanolyan. A tescos, pennys meg egyeb noname rizseket meg sehogy sem lehet normalisra... nekem az mindig osszeall, akarmit csinalok. Vagy nyers a kozepe, vagy ragad, vagy szetfo... borzaszto
2018. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ja aztmeg elfelejtettem hozzatenni, hogy akkor mar inkabb a sima kilos rizs, hamarabb lesz normalis, mint ezek a gagyik. Szerintem abba kb hulladek rizst tesznek vagy nem tudom, de szornyuek
2018. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 3 percet a különbségre értettem, nem összesen. :) Köszi a válaszokat! Végül is nem fedtem le, de még forró, majd mindjárt kiderül.
2018. júl. 24. 17:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Most sietnem kellett, azért főztem zacskósat. Ez is ki tudja, milyen. Egyébként kilósból szoktam rendes rizst csinálni. Ez műanyag szagú. :)
2018. júl. 24. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 15 percig főzöm, akkor lezárom, s hagyom még egy - két percig "gondolkodni" fedő alatt. Akkor jó.
2018. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!