Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzök a hétvégén?

Mit főzök a hétvégén?

Figyelt kérdés

Valami jó ötlet kellene...

Jó sok zöldséggel...

Ami gyorsan elkészíthető, hogy ne melegedjen be nagyon a lakás



2018. júl. 27. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Én sárgaborsó főzeléket fogok főzni, de az nem annyira gyors.
2018. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
én egy gyors rizses húst tervezek, csirkemellből, van egy fél kiló a fagyasztóban. Gombával, borsóval, sárgarépával. Megy még bele hagyma és fokhagyma. Ez nem olyan nagy halom zöldség, de hamar megvan, és szeretjük.
2018. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nagyon finom ételek.

Köszönöm a válaszokat.

Gyümölcslevest ma elkészítettem, és a zöldséges rizseshús, vagy a Holstein szelet között még nem tudok dönteni.

2018. júl. 27. 22:50
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Jó ötleteket kaptál :D én megcsináltam ma a zöldséges rizses húst, de azt hiszem jövő héten Holstein lesz nálunk is! köszönöm az ötletet a komment írójának :)
2018. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nálunk is zöldséges rizseshús lett, jövő héten valamelyik nap a töltött tököt készítem el cukkiniből, kapor mártással.
2018. júl. 29. 06:44
 16/16 anonim ***** válasza:

Csirke, pulykamellbol vagy tonhal filebol natur szeletet sutni vagy grillezni salataval.

Resztelt maj is gyorsan megvan.

Lecso

Lusta langos (ebbol tesztat tartani hutoben, annyit kisutni, amennyit epp esztek)

Csirkemellbol pörkölt

Csilis bab

Bolognai (uvegszoszbol)

Gyumileves fozes nelkul (csak turmixolva, tejszinnel, frissen)


Ezek nalunk gyorskajak

2018. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!