Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Paradicsom es cukkini daralt...

Paradicsom es cukkini daralt egyvelegebe csirkemellett beleforgatva, azt pedig sajt es zsemlemorzsa keverekebe megint beleforgatva ki lehet rantani vagy nagyon szetesne?

Figyelt kérdés
Maradt egy kis cukkini amit gondoltam igy felhasznalnek, neg egy kis tejfolt, esetleg majonez hozzakevernek az allaga miatt. Ez megoldhato vagy halva szuletett otlet?
2018. aug. 16. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy nagy trutyi lenne. A paradicsomból csinálj salátát, a cukkinit és a csirkét meg siman panírozd be és süsd ki.
2018. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, így túl sok lenne a nedvesség a bundázásban. Lehet, hogy sütés közben leválna a húsról, de az biztos, hogy lövöldözne.
2018. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es válasz a jó!
2018. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! :)
2018. aug. 16. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Hogy talál ki valaki ekkora marhaságot?
2018. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább “lecsós” szószt készítenék a paradicsomból és cukkiniből, tehát a paprika helyére a cukkinit. A csirkemellet meg simán sütve adnám hozzá. De az első válasz is tökéletes.
2018. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
A nyers paradicsom és cukkini intenzív hő hatására levet fog ereszteni, nem lesz ebből homogén panír. Esetleg azt tudom elképzelni hogy a zöldségeket sütőben teljesen kiszárítod és azza panírozol, de az nagyon sok macera és az se biztos hogy működik.
2018. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!