Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bélszín “istálló” szagú,...

Horrendous kérdése:

Bélszín “istálló” szagú, normális?

Figyelt kérdés
A cím mindent elárul, még sosem vettem hentestől egész marha bélszínt, viszont most szeretnénk nagyobb mennyiségű steaket csinálni, így meg tettem. Másnap elő vettem, elkezdtem lehártyázni és több helyen zöldes színű darabokat találtam rajta (mint ha tehén ürülék lenne) illetve az egész húsnak erős istálló szaga van. Egyébként nagyrészt vörös a hús, néhol van benne barnulás, de nem vészes. Ami zavar a szag és ez a “trutyi”. Visszavinni nem akarom, úgy is elzavarnának...Szerintetek van baja, vagy a szag normális?

2018. szept. 24. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Hát pedig ennyi pénzért én visszavinném

Inkább flegmázzanak velem 2 sort, minthogy elkapjak valamit

2018. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Simán visszavinném,adják vissza az árat vagy kárpótlást,és többet ott nem vennék semmit.
2018. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Romlott, vidd vissza. Normál hús szaga kellene lennie, zöld nélkül, trutyis dolog nélkül.
2018. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
visszavinném. bár lehet, hogy blokkot kérnek majd. mondjuk errefelé vidéken pl. annyira ritka a húsáruházban a bélszín, mivel drága és nem tudják eladni, hozatni szoktak csak kérésre, ilyen esetben biztos emlékeznek a vásárlóra.
2018. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül a legrosszabb forgatókönyv játszódott le, megcsináltam, mert féltem, hogy hétfőn már nem vennék vissza. Szombat óta simán megromolhat addig a hús egyébként is, nem tudom mivel bizonyíthatom, hogy előtte már romlott volt. Így a sok rossz közül az elkészítés mellett döntöttünk, ami azt eredményezte, hogy aki evett belőle, a WC-n kötött ki, pedig még kelleténél jobban is át sütöttem. A maradék hús így mehet pocsékba. Többet ott nem veszünk húst. Beszéltünk velük egyébként hétfőn, azt állították, hogy pénteki volt az áru és biztos jó. A zöldes trutyi normális, valami sárga dolog szokott a levegőtől elszineződni állításuk szerint. (??) A tehén pedig szalmát evett, istálló szaga van, ez normális. De legközelebb vigyem vissza, aztán úgy tudnak segíteni.
2018. szept. 27. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon nyomban visszavittem volna. Az ember húsevő, ösztönösen megérzed, ha valami nincs rendben, hallgass a megérzéseidre. A boltban pedig természetesen mindig friss az áru, kizárt, hogy romlott, és te vagy a hülye szerintük. Ettől függetlenül kötelesek visszavenni.
2018. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!