Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nektek nincs tele a hócipőtök,...

Nektek nincs tele a hócipőtök, hogy nem lehet normális krumplit venni?

Figyelt kérdés
Kívül teljesen egészségesnek tűnnek, belül fekete foltos, vagy rozsdaszínű. Teljesen mindegy, hogy piros, vagy sárga héjú, sütni, vagy főznivaló. Minden darabnak legalább felét ki kell vagdosni, alig marad belőle valami.

2018. febr. 19. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem takarták be jól meg kint hagyták a fagyban , emiatt ilyen .
2018. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van veszteség, igen. Mivel nem olyan sok, engem csak nagyon minimálisan zavar. Ha a felét vagy akár minden 5. krumpli felét ki kéne vágnom, azon a helyen nem vennék többet krumplit.
2018. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

De tele van!De így vagyok a paradicsommal, es a paprikával is...

A múltkor vettem paprikát, és úgy ahogy volt ki kellett dobnom, mert olyan keserű volt mint az epe.

2018. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló! Ezzel csak az a baj, hogy szinte már teljesen mindegy, hol veszed, mindenhol rossz a minősége. És nemcsak ilyenkor télen.

Azért jutott eszembe megkérdezni a véleményeteket, mert az ebédről maradt húshoz pucoltam krumplit vacsorára, és teljesen kiakadtam, hogy nem találni olyan fajtát, ami nem olyan, aminek ki kell vagdosni a felét.

De ha tudtok jó fajtát, megírhatnátok azt is.

2018. febr. 19. 20:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan van a krumpli ?


Múlthetén nálunk a sparban megint akcióban volt, 99 ft/ kiló, teljesen rendben vannak, elégedett vagyok vele nagyon. Kb. úgy 2 hete anyám a tescoból hozott több kilót (hálós), mondjuk a szokottnál több benne a "likas", ennek ellenére olyan szép nagyok, hogy minimális veszteség, szinte semmi, nulla, azt az egy lukat kivájni.

2018. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez pont Spar-os, de mint írtam, szinte mindegy, hol veszem. Penny, Tesco, Spar, Lidl, Aldi, vásárcsarnok, stb. Amúgy köszi az eddigi válaszokat!
2018. febr. 19. 20:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont csak azt tudom mondani, hogy nem mindegy a megye, hogy honnan, melyik, milyen földből származik az áru. Olyan ez mint a dinnye, nálam a vajszlóival terítik a piacot például. 200 km-el arrébb meg elképzelhető, hogy Pakisztánból hozzák :D
2018. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
A 2. voltam. Rendszeresen veszünk és főzünk krumplit, ma is tócsni volt. Minimális hiba volt a szélén, a múltkor főzött több kilónak is hasonló. Egyszerűen soha nem vettem még krumplit, aminek a felét vagy negyedét ki kellett volna dobni. Vagy 3 éve volt egy zsák, amelyikben túl sok fekete volt (az se a negyede, de azért már majdnem). Soha többé nem vettem onnan krumplit. Egyszerűen én nem azt tapasztalom itt, amit te valahol másutt. Ha azt tapasztalnám, engem is erősen zavarna, szerintem évekig nem ennék krumplit, csináltam olyat már. Mivel az íze kell, a krumplilisztet meghagynám, innentől én oké vagyok. Persze akinek fontos alapélelmiszer, s csak rossz krumplit talál, afelé részvétem :(
2018. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-esnek: GYMS megye.
2018. febr. 20. 01:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan két-öklömnyi nagyságú krumplit veszek véletlenül, az bizony olyan. Valami vegyszerrel, akármivel növekedés közben hirtelen megnyomták, nem érkezett rendesen fejlődni, üreges maradt a közepe, persze, hogy ott kezd romlani.

Ezért igyekszek elkerülni, hogy azokat a hatalmas krumplikat vegyem.

2018. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!