Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek is vannak férfias...

Szerintetek is vannak férfias és nőies sütemények? A férfiak jobban szeretik az almás, meggyes pitét, túrós batyut, a nők meg a piskótát, kevert tésztát, tortákat. Helytálló a megfigyelésem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 20. 20:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Talán annyi, hogy egy pasi talán kevésbé szívesen eszik egy rózsaszín, szívecskés sütit.
2018. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a rózsaszín szívecskés sütemény a kedvencem. (43/f)

Lehet, hogy nő vagyok?:o

2018. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
nem. barátom bármit megeszik ami (nagyon) édes, én nem rajongok a sütikért. ő utálja az étcsokit, mert keserű, én imádom
2018. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a férfiak süteménynek hívják a süteményt, a nők meg sütinek. :D
2018. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként nem nagyon szeretem a pitéket. A túrót szeretem. A kevert tésztákat és a tortákat szeretem, főleg, ha csokis, jó édes, és ha jól van elkészítve. Ha magamból indulnék ki, azt gondolnám, hogy a gyümölcsös-zselés dolgokat nem annyira szeretik a férfiak, és egy enyhe megérzés, hogy ez jobban igaz a férfiakra, mint a nőkre, de simán lehet, hogy ez sem igaz.

Nem mondom, hogy az ízlés teljesen közömbös a nemtől, a férfiak talán jobban szeretik a húsokat, zsírosabb, csípősebb ételeket (nagy általánosságban), de ez baromira egyénfüggő. A nem az csak picit befolyásolhat valamerre. Az is lehet, hogy részben csak az "elvárások" miatt ("férfi vagy, bírjad az erősset!", "milyen férfi vagy, ha ettől is sírsz?" "Rózsaszín sütikét eszel? Cukormenteset? B__z_i-e vagy??"

2018. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek fényében megsütöttem a férfiaknak a kevert tésztát, mert én azt szeretem legjobban (vagyis leggyorsabban) sütni.
2018. okt. 22. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!