Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Irnátok nekem egyszerü gyümölc...

Irnátok nekem egyszerü gyümölcsleves receptet, ha csak meggy és alma és kompot van itthon, tejföl is de tejszin nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vízben fahéjat, szegfűszeget forralsz. Hozzáöntöd a meggybefőttet. Ízlés szerint kicsit cukrozod. A végén tejfölt keversz hozzá /kiegyenlítéssel/. A tejfölbe tehetsz egy tojást is.

Fincsi.

2010. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy hideg vízbe cukorral, sezgfűszeggel, fahéjjal és citrommal felteszem főni a gyümölcsöket. A végén tejfölös habarással sűrítem.
2010. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, a szegfüszeget majdnem elfelejtettem, talátam közben egy tejjel készülöt, az egyszerü, valahogy habarni sose tudtam,. remélem igy is sikerül.
2010. jún. 25. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcslevesbe tejföl helyett főzőtejszint teszel finomabb.
2010. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vaniliás pudinggal szoktam.Amikor megfőtt a gyümi,egy csomag pudingport összekeverem 2dl tejjel,és kevergetés mellett beleöntöm,rottyantok rajta egyet és kész.
2010. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is vaniliás pudinggal csináltam de a recept nagy adagot irt, akkora adag lett, legközelebb felét verszem mindennek, és tényleg lehet elég eltt volna 2 dl tej, ez meg fél litert irt, nem is lesz sürü sajnos..
2010. jún. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!