Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan oldal ahol torták...

Olyan oldal ahol torták vannak de MINDEN GRAMMOKBAN van mert nem tudtok olyan tortát találni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Számold át piktogramra! Ma már az a trendi.
2018. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes, hogy a kérdező leírta, hogy Ő másodikos, tehát nem tiltották az oldalról (GDPR), hanem csak azt a kommentjét törölték...

És azon sem lepődnék meg, ha ezt a kommentet is törölnék rövid időn belül.

2018. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
ne légy már naiv, szented egy másodikos ember így ír?
2018. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy egy másodikos tortát fog sütni egymaga.
2018. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

[link]

Ebben próbáld meg átváltani. Viszont, ha van egy kanalad, simán mérd ki azzal, jó lesz az.

2018. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Emberek én nem mondtam hogy általános iskola 2. osztály hanem középsuli :D
2018. nov. 28. 18:54
 17/22 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat
2018. nov. 28. 18:54
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha grammokban szeretnél receptet kapni, nyilván van grammos mérleged. Megmérsz egy kanál cukrot, vagy lisztet és utána már nem ördöngösség megtudnod, hogy 5 kanál cukor, vagy 5 kanál liszt hány gramm.
2018. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az ilyen recepteknél én is a hajamat tépem, mert a legegyszerűbb nekem is a digitális mérlegen hozzámérni az eddigiekhez a következő hozzávalót. Nem akarok még két-három kanalat meg bögrét összekoszolni. Mikor először sütök egy receptet, fel szoktam írni, hogy mi hány gramm volt, így legközelebb már nincs gond. A folyékony összetevőknél meg úgy szoktam, hogy ahány milliliter, annyi gramm (olaj esetén kicsit kevesebb). Ez elég jó becslés (poroknál már nem).
2018. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

"Ha grammokban szeretnél receptet kapni, nyilván van grammos mérleged. Megmérsz egy kanál cukrot, vagy lisztet és utána már nem ördöngösség megtudnod, hogy 5 kanál cukor, vagy 5 kanál liszt hány gramm."


EZ azért NEM ennyire egyszerü, mert aki a receptet írta, annál kellene megnérni a kanál cukor/liszt/stb mennyiségét, mert egyrészt rengeteg féle kanál van, másrészt nem egyformán sokat vesznek bele az egyes emberek, így ami nekem egy kanál, az a szomsz´ßednál lehet fél vagy akár két kanálnyi is.

2018. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!