Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Hogy szeretitek sütni a csirkecombot? Van valami bevált elkészítési módotok?

Általában sütőben szoktam sütni, imádom úgy a csirkecombot. A húsa puha omlósra, a bőre pedig ropogósra sül.

De szeretnék kipróbálni más módszereket, akár rántott csirkecombra, akár más módon elkészített csirkecombra.

Van valami bevált receptetek, tippetek?

A válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: csirke, csirkecomb, hús, sütés

dec. 7. 16:09  Privát üzenet  

A válaszok
Én is így szeretem. Előbb lefedve puhára párolni, majd rápirítani. A fűszerezés már egyéni ízlés dolga. Ami nagyon finom tud lenni, ha betekered a combokat bacon-be. Arra kell figyelni, hogy a szalonna szeletek elég hosszúak legyenek, és egymásra tudd fedni a két végét, mert különben sütés közben lepöndörödik.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 7. 17:09 Privát üzenet

Ahogy szoktad, úgy készítsd el, de amikor meg akarpd pirítani, kend meg a következö mártással:

2 dl ketchup, kevés piros arany (lehet csípös is), 1 ek cukor vagy méz, 1 tk fokhagyma(por), bors összekeverve.A csirkecombokat kend meg vele és pirítsd rá, de vigyázz, mert hamar megég. Ami lefolyik, azt mellé tudod adni mártásként.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont dec. 7. 17:51 Privát üzenet
Mostanában sütőzacskóban szoktam, a vége felé felvágom a zacsekot, hogy piruljon. A bolti fűszerkeverékek viszont felejtősek, ami otthon van rászórom és kész. Mosogatni is alig kell!

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont dec. 7. 18:02 Privát üzenet

[link]

[link]

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 7. 19:40 Privát üzenet
Nekem a töltött csirkecomb a kedvencem. :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont dec. 7. 21:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk, lányok! Tudnátok mondani/linkelni egy nagyon jól bevált, ütős, egyedi TIRAMISU RECEPTet? Amivel le lehet venni valakit a lábáról, aki szereti?
Jövő hónapban lesz 1éves a fiam. Szeretném én elkészíteni a tortáját. Viszont még soha nem sütkéreztem. Tudnátok írni /linkelni olyan recepteket amik nem fognak ki rajtam,...
Csirke vagy pulyka fösajt recept érdekel. A neten nem kapok semmit. Valami jo házi bevált receptet kérnék szépen. Tudtok e?
Csirkecombot rántottam, de miért lett ilyen?
Hogyan készítitek a leveles tésztát? Van bevált receptetek?
Csirkecombot sütök, de elégett a fólia a tetején?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!