Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olaj nélküli fritőzt használ...

Olaj nélküli fritőzt használ valaki? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Finom benne a hús, krumpli?
2018. dec. 10. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Biztos... gondolom nincs olyan íze mint az olajban sülté, de olyasmi lehet mintha sütőben sütnéd ki... szerintem jó lehet... de nincs személyes tapasztalatom. Esetleg egy bolti eladó vagy szaki inkább, aki tud ebben valós képet adni.
2018. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Nekem egyáltalán nem ízlik az eredmény, egyáltalán nincs frittelt jellege az ételeknek. (Ismerösnek van, ott többször próbáltam)

Ennél még a sütöben sült is jobb, de azt sem szeretem igazán.

Ritkán eszem ilyen ételeket, de akkor rendesen sütve, másként nem az, amit akarnék.

2018. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezz meg rokonokat, barátokat, ismerösöket, hogy nekik van-e és kóstold meg náluk az így készült éteket, akkor el tudod dönteni, hogy neked finomak-e.
2018. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, megéri, én szeretem nagyon. Sosem értettem, miért válaszol olyan, akinek nincs tapasztalata vele.....
2018. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem válaszolt olyan, akinek nincs tapasztalata, legfeljebb azt írta, hogy neki nem ízlik. Ha valakinek más az ízlése, mint neked, attól még nem vele van baj.
2018. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

"Biztos... gondolom nincs olyan íze mint az olajban sülté, de olyasmi lehet mintha sütőben sütnéd ki... szerintem jó lehet... de nincs személyes tapasztalatom. Esetleg egy bolti eladó vagy szaki inkább, aki tud ebben valós képet adni."


Első válasz. Ha valaki nem tud olvasni, ugye, utolso

2018. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
A feleségemnek olyanja van, amibe tényleg csak egy egészen kevés (evőkanálnyi) olaj kell és egy kar forgatja/mozgatja a húst a serpenyőben (persze egyik oldalról nem tudja a másikra átforgatni), hogy ne süljön rá a teflonos felületre. Ennek megfelelően tény minimális az olajfogyasztás és alig van mit kiönteni. Viszont a készülék elég drága. Az átlátszó műanyag fedél kétszer is elrepedt, pótlása is drága. A fröcsögő olaj (hiszen itt is fröcsög) mindenre rátapad és vannak olyan részei a készüléknek, amelyeket nem lehet mosogatógépben elmosni és letörölni, máshogy tisztítani sem lehet tisztességesen, szóval egy idő után ragad az egész a meggyantásodó maradék étolaj miatt. Nálunk ez a fröcsögés sajnos azt is eredményezte, hogy valamiképpen bejutott az olaj vagy olajpára a motor tengely körüli réseken át a motorba, ahol a stzó szoros értelmében összekövesedett, motorcsere kétszer (7.500- Ft alkalmanként). Úgyhogy felhagyott az utóbbi időben a csodaszerkezettel és inkább egy hagyományos vas serpenyőben 1/2 liter olajban kisüti a 4 db csirkecombot és a használt olajat kiönti.
2018. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen olyan mintha sütőben sütném meg légkeveréssel, kevés olivaolajat ráspriccelve.

Kóstoltam tudom, mindkettő teljesen egyforma ízű és állagú.

Szóval ezért nem kéne ezért külön készülék.

2018. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Nézd az olaj nélküli fritőz pont olyan mint a műanyag vállfa. Csak a nevében fa, vállFA, de valójában semmi fa nincs benne és műanyag.

Na az olaj nélküli fritőz is ilyen. Semmi olyan nincs benne, amitől fritőz lenne!

2018. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk a tefalos van amihez egy kanál olaj kell már évek óta még semmi baj nem volt vele

nagyon finom sültkrumplit csinál az egész család szereti

2018. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!