Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol és hogyan lehet e-fajta...

Hol és hogyan lehet e-fajta tudásra és technikára szert tenni?

Figyelt kérdés

Mint példáúl: https://www.youtube.com/watch?v=D8csqyWvFj8


Nagyon szeretnék egy olyan munkakört ami kreatív és szabadságot ad.

A főzés/sütés ilyen de nem tudom hogy hol vagy milyen fajta módon lehetne ilyen magas fokú tudásra szert tenni.

(Középiskola kilőve)


17/F


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz rengeteg videót, hogy mások hogyan dolgoznak és olvasgass is a témában. Idővel rengeteg tudásra tehetsz szert. Emellett persze gyakran főzz, és próbálj ki új dolgokat és gyakorolj sokat. Én így tanultam meg elég jól főzni.
2018. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a végzettséged akkor jobb fajta étterembe elmész dolgozni és ellesed a főszakácsoktól, szerintem ezt máshogy nem lehet csak ha több ilyen étteremben is dolgozol külföldön is.
2018. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem nem ez a végzettségem.(és nem is ez lesz)
2018. dec. 16. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Autodidakta módon is meg lehet tanulni főzni. Csak akkor esetleg nem érted, hogy mi miért történik. És ha gigszer van, nem fogod tudni javítani, mert az okokat nem érted. Mariska néni is azért gyúrja át a kelt tésztát, hogy "kimenjen belőle a levegő". És fogalma sincs, hogy az élesztő egy Saccharomyces gombafajta, ami széndioxidot(!) és nem levegőt termel a cukorból. És hogy a működését a cukor pozitívan a só meg negatívan befolyásolja. Azt meg Mariska néni végképp nem tudja elmondani a youtube videóban, hogy miért tesznek egyesek aszkorbinsavat (C vitamint) a kelt tésztába. Ezt csak egy profi szakács fogja tudni elmondani neked, aki érti is amit csinál.
2018. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!