Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bejglit sütöttem, szélességre...

Bejglit sütöttem, szélességre nőttek, de hosszúságra semmit. Szerintetek mit ronthattam el? Így most kuka az egész? Pedig szép márványosak és ki se repedtek

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne kuka ? A méret a lényeg és nem az, hogy ízlik ?? Hosszában nagy ellenállást képvisel a tészta a dagadás ellenében, ezért látszik jobban a dagadás széltében. Miért nem mérted le a magassági dagadást is ?
2018. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Azt nem tudom mit ronthattál el, elvileg sem szélességre, sem hosszúságra nem nőnek a pozsonyi tésztás bejglik, kivéve, ha kelt kalácsot csináltál.

Kuka? Ezért? Irigyellek!

Felszeletelve kit érdekel, hogy milyen hosszú, vagy milyen széles volt előtte, ha egyébként finom?

2018. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom kidobni csak azt hittem ez azt jelenti hogy nem kelt meg és így nem lehet megenni. Most csináltam először, nem szoktam sokat sütni
2018. dec. 24. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi! Nagyanyám is megmondta, hosszú vékony jól beér, de a rövid vastag többet ér!

És azért ő értett az ilyenekhez. Mindig is nagy bejgli sütő hírében állt!

2018. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

"Nem akarom kidobni csak azt hittem ez azt jelenti hogy nem kelt meg és így nem lehet megenni. Most csináltam először, nem szoktam sokat sütni"


Tehát ahelyett, hogy megkóstolnád inkább gyorsan írtál egy kérdést a GYK-ra. Logikus!!!

2018. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
ad #4: okos asszony volt a nagyanyád, sok mindenre igaz ez !
2018. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!