Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 4 napos tejszínes-erdeigyümölc...

4 napos tejszínes-erdeigyümölcsös tortától lehet valami bajom? Végig hűtőben volt.

Figyelt kérdés
Ízre teljesen olyan volt, mint a friss.
2019. jan. 5. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Megeheted.
2019. jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már megettem, utólag olvastam el, hogy 1-2 napot írnak a tejszínes sütiknek (bár tegnap is ettem belőle, amikor 3 napos volt, eszembe se jutott volna, hogy baja lenne...) Tejszín ízével sem volt gáz.

Köszi, hogy írtál!

2019. jan. 5. 00:47
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit merész, de ha jó volt, nekem nem lenne tőle bajom (bár nekem fél liter savanyú tejtől sem lenne), a te érzékenységedről mit sem tudok. De ha jó íze volt, nem féltelek különösebben.


Az, hogy miket mondanak, ah... Gombás ételnél is mondják, hogy ne tartogassuk, attól még simán jó lehet több naposan, felvert nyers tojást is lazán eszem több naposan... Persze hűtő az kell.

2019. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!