Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell csinàlni a Brownie...

Hogyan kell csinàlni a Brownie tetejére a krémet? 🤔

Figyelt kérdés
A munkahelyemen egyszer csináltam de teljesen elfelejtettem,és holnapig kéne. Azt tudom hogy vajat,tejfölt meg még valamit felraktam főzni,és mikor már forrt akkor levettem,hozzákevertem a kakaóport és kiraktam hűlni. Valaki letudná írni pontosabban a receptet?Előre is köszönöm.
2019. febr. 6. 21:02
 1/7 anonim válasza:
100%
Én még nem is hallottam krémes brownie-ról. Inkább tegyél rá vaníliafagyit és nem kell krémet csinálni. Soka azzal szokták enni és úgy is finom. De mostmár én is kíváncsi vagyok, hogy milyen krém kell a tetejére.🤔
2019. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Semmiféle krém nincs a brownie tetején.
2019. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A brownie tetejére nem szoktak krémet tenni...

Ha csak a keresőben megnézed a képét, megláthatod.

2019. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem is krémnek hívnàm. Inkább csokibevonatnak. Mert az megköt a tetején ha hütőbe rakjuk.
2019. febr. 7. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen sincs.
2019. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Brownie-ra nem szoktam, de a sima, hűtőben megszilárduló csokimáz, az csak cukor, kakaópor, kis víz forralva, míg elolvad. Bele kis vaj, hogy fényes legyen.
2019. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben csináltam csokis piskóta lapot, kentem rá kókuszos krémet, erre jött a másik piskóta lap, a tetejére keményebb állagú csokikrém és erre ment kemény habbá vert tojásfehérje. Magasan rákentem a csokimázra a tojásfehérjét és meleg sütőben hirtelen sütöttem pár percig. Nagyon finom lett, de arra vigyázni kell hogy ne sokáig süsd a kész tortát, mert csak a tojásfehérje a lényeg, hogy picit megkapja.
2019. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!