Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen fűszereket használjak...

Milyen fűszereket használjak hozzá?

Figyelt kérdés

Van itthon hosszútésztám, ehhez szeretnék készíteni szárított vargányából, tonhalból és tejfölből valami mártásszerűséget. Úgy gondoltam, hogy a tonhal olaján egy kicsit megpárolom a gombát, hozzáteszem a tonhalat, majd az egészet besűrítem tejföllel.

Addig rendben van, hogy sót tegyek rá vagy ételízesítőt. Esetleg mással is érdemes fűszereznem? (Van itthon például tárkony, szárított kapor, babérlevél.)


2010. júl. 2. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fokhagyma, borsikafű, lestyán. Bár nekem fura az erdei gomba és hal párosítás, de hajrá!:)
2010. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, a fokhagyma eszembe sem jutott. :)

Hát azt én sem tudom, mi fog kisülni, illetve kifőni belőle, az még kiderül.


Várom a további ötleteket!

2010. júl. 2. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, milyen lett?;)
2010. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon finom, de végül mégsem tonhallal csináltam, hanem vettem hozzá sonkát. Fokhagymát tettem bele, ráadásul egészen frisset, így jó erős íze volt.
2010. júl. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!