Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bolti gofriban milyen aroma...

A bolti gofriban milyen aroma van?

Figyelt kérdés

Van egy finom illatuk, azt látom, hogy ők pálmaolajat használnak, amit még tudok venni is, szójalecitin, ezt sajnos nem tudom mire jó és miért kell bele és hogy én ezt otthon hogy rakhatnám bele.

És az aromák. Az összesre oda van írva, hogy aromák. Elnézést, én nem értetlenkedni akarok, de tök kíváncsi vagyok, hogy az milyen aroma? Jó tojás illata van, most akkor az tojás illat aroma? Vagy vanília aroma? Vagy el nem tudom képzelni, de bizony isten az otthoni sose lesz olyan illatos , mint a bolti.



2019. márc. 12. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
94%
A szójalecitin stabilizátor, arra való, hogy ne csapódjanak ki az egyes összetevők a tésztában, meg jobban összefogja. Ugyanígy a lecitin az, ami összetartja például a majonézt, és a tojássárgájában is bőven van, szóval azzal nincs gond házilag se. Aromák meg gyártótól függ, hogy mik azok és főleg milyen arányban. Ez pont olyan üzleti titok, amiből az egyes gyártók nyeresége származik, szóval nem nagyon van esélyed kideríteni pontosan mit takarhatnak, ha csak nincs a hátad mögött valami komoly kémiai labor.
2019. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!