Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Citromkrém tortába, hogyan...

Olívia_1902 kérdése:

Citromkrém tortába, hogyan készül?

Figyelt kérdés

Szóval. akadt egy kissebb nagyobb problémám...Pár napja kinéztem egy citromkrémet a tortába. Elmentettem az oldalt és most mikor ellenőrízni akartam, hogy biztos megvan minden hozzá VIP tagságot kért ami ugyebár fizetős és sehogy nem tudtam megoldani, hogy még egyszer elolvashassam a receptet...


a hozzávalókat nagy nagy vonalakban tudom, de kellene az arány és az elkészítése...


Esetleg ha valaki tagja ennek az oldalnak kérem segítségét:


[link]



2019. márc. 15. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van egy nagyon finom és borzasztó egyszerű citrom krem receotem. Ha nem lesz meg a kinézett szívesen leírom
2019. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen megköszönöm, ha leszel olyan kedves és leírod kitudja kapok e választ és megkapom e a kívánt receptet..
2019. márc. 15. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe a buta oldalba a napolban én is belefutottam, Sajnos a google elsőként hozza..


Keress más receptet! Nekem van egy jó, neten "citromos álom" néven volt régen... Sütés nélküli, körbe babapiskóta, meg az alján. A krém pedig joghurtos, tejszínhabos dolog a citromos alappal. isteni.

2019. márc. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd le, engem is érdekelne.
2019. márc. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a bevált citromkrémem könnyű elkészíteni és nagyon finom.😄

A krémhez:

3 tojás

20 dkg cukor

1 evőkanál finomliszt

2 dl tejszín

2 citrom héja és leve

20 dkg vaj


Elkészítés:

A tojást, a cukrot, a lisztet, a tejszínt, a citrom héját és levét habverővel összekeverjük.

Gőz felett, folyamatos keverés közben összefőzzük, besűrítjük. Ezután kihűtjük.

A vajat habverővel habosra keverjük.

A vajhoz kanalanként hozzáadjuk a krémet és folyamatosan habosítjuk.

[link]

2019. márc. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A Citromos álom is egy nagyon finom süti, a krém elkészítése szintén nagyon egyszerű, készítettem már piskótával tortának.

A krémhez

5 dl 20%-os tejföl,

5 dl 30%-os tejszín,

2 db citrom,

12 ek. cukor,

1 Cs habfixáló

1 cs Bourbon vanilia cukor


Elkészítés

A tejfölt keverjük ki a kétféle cukorral, és keverjük bele a citromok reszelt héját és levét.

A tejszínt verjük kemény habbá a habfixálóval, majd óvatosan beleforgatjuk a citromos krémbe.

[link]

2019. márc. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Köszi, hogy írtatok recepteket! Imádom a citromos sütiket.
2019. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire szereted a citromos 🍋🍋🍋süteményeket, itt van mégegy nagyon jó mascarpone krém. 😉

Ezt is könnyedén elkészítheted, biztosan sikere lesz.

[link]

2019. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb: 500gr mascarpone, 400ml habtejszin, egy üveg lemoncurd habosra keverve
2019. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a sok incsiklandó ötletet.. Végül ugyan azt a krémet megtaláltam egy másik oldalon.


[link]

2019. márc. 16. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!