Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem ismeri valaki ezt a...

Nem ismeri valaki ezt a receptet? Príma konyhában volt régen.

Figyelt kérdés
Kenyértészta szerűség. Készítés után ki van nyújtva és azt hiszem vajjal megkenve. Talán fűszervajjal. Feltekerve, feldarabolta, a végéig összecsípve a teteje pedig majdnem az aljáig bevágva.
2019. ápr. 1. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem a képre, olyan papucsforma volt, több rétegben tésztákkal, kicsit legyezösezrü, csak mindkét vége össze volt tapadva.

Megpróbálok keresgélni, házata sikerül megtalálni.

2019. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen. Én az összes (elég nagy kupac már) újságom átnéztem, de nem találom. Gondolom költözésnél elkallódott. 🙁
2019. ápr. 1. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszel véletlen valamire a nevéböl? Mert nem tekercs, nem papucs, de valami hasonló rémlik!

Meg most már kimondottan izgat, hogy mi lehet, mert a kép elöttem van, csak ez nem elég a kereséshez.

2019. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sem igazán emlékszem. Talán kifli?
2019. ápr. 1. 15:57
 5/10 A kérdező kommentje:

Képzeld el asszem megtaláltam.

Erre gondoltam.

[link]

2019. ápr. 1. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kis recept, azt hiszem ki kell próbálnom.😄
2019. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez lehet, hogy találtad meg? Már órák óta keresek mindenféle címszóval, de ezt nemsikerült elökeríteni!
2019. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hú nem is tudom mit írtam éppen be (mert már én is néztem nindent) amikor kiadott egy fórumot ahol más is ezt kereste és belinkelték neki. De magyarul kereshettek volna estig, mert csak ezzel a névvel és csak 1 magyar receptet találtam.
2019. ápr. 1. 17:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és én ezt csináltam régen úgy is hogy pizzakrémet kentem bele. Úgy is nagyon szupi
2019. ápr. 1. 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is biztos finom lehetett!
2019. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!