Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hallottam egy teóriát, miszeri...

Hallottam egy teóriát, miszerint a nők régen nem csinálhattak sushit, ez igaz?

Figyelt kérdés
a neten nem találrtam róla infót, de ezt mondta egy ismerősöm, és fontos lenne tudnom, koszonom.

2018. ápr. 3. 19:11
 1/5 anonim válasza:
62%
Jah, én is láttam az oldboyt, Nem tudnak jó szusit csinálni, mert melegebb a kezük.
2018. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Kapaszkodj: Régen semmit nem csinálhattak!
2018. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nem fogsz csinálni? :(
2018. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Úgy emlékszem, hogy Japánban a mai napig nem részesítik előnyben (finoman szólva) a női sushikészítőket, arra hivatkozva, hogy a nők keze melegebb, mint a férfiaké, és ezért rosszabb lesz a sushi. Meg még elég sok mindenben hátrányt szenvednek a japán nők a férfiakkal szemben, ahol ezt olvastam, ott még jó pár dolog le volt írva. Sajnos arra már nem emlékszem, hol olvastam, így természetesen az is lehet, hogy nem is igaz.
2018. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, egyebkent egy iskolai eloadashoz kellett az info, es nem lany vagyok :D
2018. ápr. 3. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!