Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy jó vajas pogácsa receptet...

Egy jó vajas pogácsa receptet kérhetek?

Figyelt kérdés
Több féle receptet próbáltam már innen az internetrõl,de igazán egyik sem izlett.Ha valaki tudna irni egy jó bevált receptet az jó lenne.Elöre is köszi.
2019. ápr. 23. 13:37
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Bevált: 25 deka liszt, 25 deka vaj/margarin (vagy fele vaj-fele zsír)25 deka juhtúró, de sima tehéntúróból is jó.


tehéntúrósba egy teáskanál só.


mindent alaposan összegyúrni, fél órát pihentetni, majd kinyújtani, felvert tojással lekenni, apró pogácsákat szaggatni.


kb 180 fokos sütőben aranysárgára sütni.


Ez egy omlós, porhanyós tészta, napokig nem szárad ki, persze nem kinthagyni a konyhapulton a maradékot, hanem letakarva, hüvös helyen tárolni.


Sok sikert!

2019. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Off, de ezt az utóbbit próbàltam, nagyon nem jó
2019. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Én is próbáltam, soha többet!
2019. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg kifejezetten jó!
2019. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is nagyon finom,amit a 2-es írt. Igaz, én eddig csak a juhtúrós változatot csináltam.
2019. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Javaslom Limara oldalát. Rengeteg receptje van, jobbnál jobbak. Ott van a juhtúrós pogácsa is, amit a 2-es írt, csak kicsit másképp van előkészítve. Én az ő leírása alapján készítettem, és isteni finom lett.
2019. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a recepteket.
2019. ápr. 24. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!