Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Hogyan lehetne új életet lehelni a túróscsuszába?

Kicsit sok lett, vendégeket vártunk, de lemondták, kidobni sajnálom, viszont ketten 4 nap alatt sem bírjuk megenni. Mivel lehetne feldobni? Átalakítani? Felhasználni?

máj. 15. 09:17  Privát üzenet  

A válaszok
Jénaiba tenném és megsütném. Akár köretként is valami hús mellé. Pl egy jó kis pörkölt szerintem illene hozza.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 15. 09:34 Privát üzenet
Fagyaszd le a fölösleget.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 15. 09:41 Privát üzenet
Harcsapörkölthöz köretnek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 15. 09:42 Privát üzenet
Ahogy mondták előttem harcsapaprikás mellé kiváló, vagy ahogy néhai nagyanyám csinálta anno, serpenyőben pirítsátok le, egészen más lesz tőle az ízélmény, én imádtam :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 15. 10:06 Privát üzenet
Fagyaszd le adagonként! A tészta jól fagyasztható.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 15. 10:41 Privát üzenet
Mivel kedves,jó szomszédaim vannak,és szoktam tőlük néha kapni ilyesmit,én egy részét nekik adnám,pl. a felét.A másik feléhez pedig csinálnék valami jó kis pörköltet,amit 2 nap alatt megennénk.De mondjuk én a sült csirkecombhoz is el tudom képzelni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 15. 10:51 Privát üzenet
Vagy vékonyan kiolajozol egy sütőtálat, beleborítod a csuszát, sűrűre kavart palacsinta tésztával felöntöd, és úgy sütöd meg. Újragondolt túróslepény. Ebben a formában akár a munkahelyre, akár a gyerekek iskolába is el tudják vinni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 15. 14:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet életett lehelni leállt Android rendszerbe?
Egy önjárós benzines fűnyíróba próbálok èletet lehelni. Tecumseh. Használva règen volt. Nèmi puculás után megrángattam, semmi. A gyertya kicsavarásakor benzin folyt ki a...
15 éve bent áll a sufniban egy Simson s51. Miket kell cserélni rajta, hogy újra életet tudjak lehelni bele, vagy már meg sem éri?
Nem fut fel a Windows-om. Kiirja hogy szoftver változás vagy hardver változás történt és kellene életet lehelni bele.7-es. Családi képek miatt nem lehet formátumozni mert...
Régi notebook, Acer üdvözlő kép után bal fenti sarokban kötőjel villog pár másodpercig, majd fekete kép. Hogyan lehetne életet lehelni belé?
Egy öreg cisco routerbe szeretnék életet lehelni. Ötletek?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!