Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen édes nassolnivalót...

Milyen édes nassolnivalót készítsek ebben a hőségben a szülinapomra?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz a születésnapom, a szűk családdal (12 fő) ünneplünk.

Mindig szoktam kétféle édeset, és egy sósat sütni, illetve tortát rendelni. Ebben a melegben viszont nincs kedvem sütögetni, max egy pogácsát összedobok hajnalban.

Az egyik, amit biztosan készítek, az a tiramisu lesz. Mit készíthetnék még, amit nem kell sütni, ami finom, és minőségi, nem csak ilyen kutyulmány, mint amikkel tele az összes receptes oldal?

(gesztenyés babapiskótás, kókuszgolyó, és shrek szelet kizárva, már mindenki unja.)



Köszönöm előre is a segítséget!


2019. jún. 15. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Radír szelet. Van tojásmenetes változat is. [link]



[link]

2019. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg ez, bár én kevesebb cukrot raknék bele, hogy a melegben kellemesen savanykás legyen: [link]
2019. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsös joghurt torta. Ma készítettem. Natúr joghurt cukor, vaniliás cukor, gyümölcsök és zselatin. 3 nagydobozos joghurtot összekevertem a cukorral belevagdostam a gyümölcsöket, 2 csomag zselatinport feloldotta melegtejben és összekevertem. Hosszúkás jénait kibéleltem folpackkal és beleöntöttem. Most már lehet enni 2 órája készítettem. Legközelebb egy kis citromlevet is teszek bele.
2019. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sütés nélküli sajttorta valamilyen gyümölcsös szósszal. Én málnával vagy meggyel szeretem a legjobban.
2019. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsös túrótorta vagy joghurttorta, esetleg csinálhatsz mégegy tiramisut csak gyümölcsöset (a piskótát teában vagy gyümölcslében, akár szörpben áztatod, plusz a krémbe is tehetsz gyümölcsöt).
2019. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

kekszes krémes, annyiban más hogy lapok helyett vajas kekszet használsz, tetejére citromlével elkevert porcukrot öntök, kellemes savanykás ízt ad


zserbógolyó (nekünk nagyon bejött)


[link]


[link]

ennél én kockáztam az almát, mutatósabb

2019. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, nem nézek receptes oldalakat, nem tudom mikkel van tele, de még ezek is eszembe jutottak. vagy pl. a sportszelet, bár az a shrek szelethez hasonló nagyon


[link]


[link]

2019. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Végül erre a sütire esett a választásom:


[link]


Mit gondoltok, a málna lehet fagyasztott is?

2019. jún. 18. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet fagyasztott is persze, de ne jegesen tedd bele, mert ha a krémben olvad fel a málna akkor vizessé teheti.
2019. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, az világos. :) A tetejére veszek friss málnát. Illetve egy másik receptben láttam málnaöntetet, azt "lopom" a torta tetejére.
2019. jún. 19. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!