Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen vega kajákat szoktatok...

Milyen vega kajákat szoktatok kenyérfélékhez enni vacsorára?

Figyelt kérdés

Imádtam régen azt, amikor összeült a család, kipakoltunk mindent az asztalra, és szépen lassan eszegettünk kenyér mellé sonkát, kolbászt, stb. Na én a kenyeret már lecseréltem extrudált rudakra (vagy minek hívják az abonett szeleteit és társait), de ezzel is imádtam a füstölt disznóságokat. Aztán vega is lettem. Kérdésem az, hogy ti miket szoktatok a hűtőből kipakolni, és kenyérrel enni? Én ezeket:

- rákenni: margarin, humusz, pesto, globus szószok, torma, néha tökmagkrém

- mellé: zöldségek, sajtok (ezeket szeretném idővel elhagyni)


Neked mi a kedvenced?



2022. jan. 6. 22:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
64%
Tudom, de a fentebb leírtak miatt egy pohár tejjel és rosszabbul jársz kalcium szempontjából, mint egy marék brokkolival. Nekem mindegy, hogy te mit eszel, te állítottad, hogy a vegánoknak mennyire figyelni kell a kalciumra tej nélkül, csak leírtam, hogy ez nincs így. Részemről túl van tárgyalva.
2022. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
22%

"Nekem mindegy, hogy te mit eszel, te állítottad, hogy a vegánoknak mennyire figyelni kell a kalciumra tej nélkül,"


Ezt így biztosan nem írtam le, hiszen magam is fogyasztok brokkolit.

2022. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim válasza:
10%
májkrém
2022. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
100%
23. A májkrém minden csak nem vega.
2022. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
0%
Azt írtad, hogy tejtermékek nélkül nehéz kalciumhoz jutni. Ezt cáfoltam meg. Béke.
2022. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
83%

Steiner Kristóf receptjeit ajánlom, egyszerűen fantasztikus, amit a zöldségekkel művel. Pedig ő vegán, tehát nincs tojás/tejtermék, de még méz sem.


Még könyvét nem vettem meg, a youtube csatornája viszont ígéretes, szenzációs receptjeik vannak.

2022. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért az is durva, hogy valaki szerint nagyon nagy szükségünk van a tejtermékekre. Más állat anyatejére, lol.

2022. jan. 7. 13:39
 28/78 anonim ***** válasza:
13%
#27 már miért lenne durva? Belegondoltál, miket eszel? Pont a tej az, amit azért talált fel a természet, hogy valaki megegye. Meg a gyümölcs. Az összes többi, amit eszel, nem arra lett kitalálva.
2022. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
13%
Áh, az kicsit se durva, hogy szükséged van egy más állat lábára. Vagy egy növény levelére. Vagy a magjára, amiből a növény gyereke nőtt volna ki, ha nem zabálod fel...
2022. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elfogadott a tej és húsevés, én is eszek még tejtermékeket. De ne írja már valaki azt, hogy mennyire kell a másik élőlény anyateje, ami a kölykének termelődik. Finom és egészséges lehet, de ne higyjük már normálisnak. A húsevést sem.
2022. jan. 7. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!