Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen vega kajákat szoktatok...

Milyen vega kajákat szoktatok kenyérfélékhez enni vacsorára?

Figyelt kérdés

Imádtam régen azt, amikor összeült a család, kipakoltunk mindent az asztalra, és szépen lassan eszegettünk kenyér mellé sonkát, kolbászt, stb. Na én a kenyeret már lecseréltem extrudált rudakra (vagy minek hívják az abonett szeleteit és társait), de ezzel is imádtam a füstölt disznóságokat. Aztán vega is lettem. Kérdésem az, hogy ti miket szoktatok a hűtőből kipakolni, és kenyérrel enni? Én ezeket:

- rákenni: margarin, humusz, pesto, globus szószok, torma, néha tökmagkrém

- mellé: zöldségek, sajtok (ezeket szeretném idővel elhagyni)


Neked mi a kedvenced?



2022. jan. 6. 22:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:
"Pont a tej az, amit azért talált fel a természet, hogy valaki megegye" igen, anyádét.
2022. jan. 7. 13:49
 32/78 anonim ***** válasza:
0%

És a növényeket megenni talán normális? Azok közül is csak a hullott gyümölcsöt szabadna enni ilyen elven.

Látom, önbizalom van bőven. Okosabbnak hiszed magad, mint a világ minden táján kutató táplálkozástudományi professzorok, és egyetemet végzett dietetikusok, akik sok évtizedes kutató munka után jutottak arra, hogy a tejtermékek a táplálkozás fontos részét képezik.

2022. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:
De nem érted hogy miről beszélek? Oké hogy így alakult, oké hogy a mindennapok része és sok a tápanyag az ember számára, de ne mondd már hogy normális megenni egy másik élőlény anyatejét.
2022. jan. 7. 14:24
 34/78 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sok olyan egyetemet végzett táplálkozás kutató szerint pedig nincs rá szükség. Szintén nagyon sok szerint egyenesen káros. Szerinted ezt komolyan mi magunk találtuk ki és szállunk szembe a szakemberekkel minden tudományos alaptól mentesen?
2022. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
10%
34. Az a helyzet hogy általában sok mindenben ellentmondásossal a kutatási eredmények. Így el tudom képzelni hogy egy olyan kutató hozta ki ezt az eredményt, aki szintén meggyőződésből tagadja meg a tejivást.
2022. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
83%
Nem egy ilyen kutató van, hanem rengeteg. És olyat nem tudsz elképzelni, hogy a tejipar pénzeli az olyan kutatásokat, amelyek a tej előnyeit hozzák ki? Mert ez kizárólag nekik anyagi érdekük.
2022. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
0%

"És olyat nem tudsz elképzelni, hogy a tejipar pénzeli az olyan kutatásokat, amelyek a tej előnyeit hozzák ki? Mert ez kizárólag nekik anyagi érdekük."


Nem, mert én ezt szimplán csak összeesküvéselméletnek hívom.

2022. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
18%

Olyat viszont konkrétan olvastam, hogy a növényi tej gyártók milliárd dolláros profit növekedést produkáltak. Nem lett volna ilyen óriási bevételük, ha csak a tejfehérje allergiások vennék. El kellett terjeszteni, hogy a tej káros.

Magad is láthatod, mennyi boltban és milyen rengeteg féle növényi tejhelyettesítőt árulnak. 10-20 évvel ezelőtt még csak néhány fajtát lehetett kapni, speciális boltokban.

2022. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
Na ugye!
2022. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
100%
38. És szerintem ugyan ezen okokból a húsról is el lehet terjeszteni, hogy egy haszontalan élelmiszer
2022. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!