Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen vega kajákat szoktatok...

Milyen vega kajákat szoktatok kenyérfélékhez enni vacsorára?

Figyelt kérdés

Imádtam régen azt, amikor összeült a család, kipakoltunk mindent az asztalra, és szépen lassan eszegettünk kenyér mellé sonkát, kolbászt, stb. Na én a kenyeret már lecseréltem extrudált rudakra (vagy minek hívják az abonett szeleteit és társait), de ezzel is imádtam a füstölt disznóságokat. Aztán vega is lettem. Kérdésem az, hogy ti miket szoktatok a hűtőből kipakolni, és kenyérrel enni? Én ezeket:

- rákenni: margarin, humusz, pesto, globus szószok, torma, néha tökmagkrém

- mellé: zöldségek, sajtok (ezeket szeretném idővel elhagyni)


Neked mi a kedvenced?



2022. jan. 6. 22:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
0%
Hiányérzetem lenne, mert nem kerek az étrendem. Szóva, lehet ezt még sokáig csürni csavarni, de akkor is az fog kijönni, hogy az emberiség töbségének még mindig fontos az állati eredetű táplálék.
2022. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert neked hiányozna? Mentálisan, nem fizikailag, mert ehhez vagy szokva. És szerinted ez bizonyítja, hogy az emberiségnek szüksége van húsra.. oké köszi, feladom.
2022. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:
De ezek olyan nagymamás érvek, felesleges vele vitatkozni.
2022. jan. 14. 10:16
 64/78 anonim ***** válasza:
0%
63. Egy megszokás nem feltétlenül jelent rosszat. Te is csak azért nem eszel állati eredetű termékeket, mert számodra valamiért nem jó. Ennyi!
2022. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
Jól van, neked van igazad, az embernek szüksége van húsra. Isten óvja azt a makk egészséges 80 millió vegánt a világon!
2022. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
54%

"Isten óvja azt a makk egészséges 80 millió vegánt a világon!"


Ha ez annyira egészséges, akkor 1944-óta miért vannak csak 80 millióan, miért nincsen már legalább 2 milliárdan? Szeríntem a húsipar még így is pprofitálna a maradék 6 milliárd

2022. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
emberből
2022. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
Az antialkoholizmus is egészséges, mégsincsenek több milliárdan. Legalábbis a nyugati emberek, a vallási okokból absztinenseket hagyjuk ki ebből. Azért nincsenek többen, mert nem köztudott, hogy egészséges hús nélkül. Te vagy az élő példa. Mondtam már, nézzük meg 20 év múlva hányan lesznek a vegánok.
2022. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
53%

"Az antialkoholizmus is egészséges, mégsincsenek több milliárdan."


Hogy lenne már egészséges az alkoholizmus? Az orvos pont hogy próbál lebeszélni a szenvedélyéről, mint ahogy túlzott húsfogyasztás miatti köszvényest, vagy érszükületest is megpróbál diétáztatni. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem elhagyni kellene a húsfogyasztást, csak csökkenteni a mértékét.

2022. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

??

Olvasd már el újra, mit írtam.

2022. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!