Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért lesz vegetariánus valaki?

Miért lesz vegetariánus valaki?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel, ez honnan jön? vallás, vagy babona, vagy "ne öljük le szegény kis állatot"?
2011. dec. 9. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom h nem csak vitamionokat sorolt. Oan dolgokat is amit nem lehet csak úgy zoldségbol bevinni. Így már fel lehet fogni?
2011. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:

Azt a marhaságot ki a fene mondta, hogy a csimpánz csak bogarakat eszik? A bonobók (törpecsimpánz) igenis vadászni szoktak, akár kisebb majmokra is. A madárfiókákról nem is beszélve. Még a kannibalizmust is megfigyelték náluk.

Látom, majd mindenkinek az idealizált "majom bottal termeszt eszik" című kép maradt meg....

2011. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
Lehet az "esszenciális aminosavakat csak húsokban megtalálható" eszméjűek tényleg nem néztek utána mindennek, de aki azt mondja, hogy a csimpánz csak bogarakat eszik a növényi táplálék mellé is ugyanannyira nem néz utána semminek. Okoskodni lehet, de nem érdemes.
2011. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
kedves kardoskodó vega, ugye hallottunk például a májról? a vitamin, b12, vas, cink, és még sorolhatnám...halfélékben is rengeteg ásványi anyag van. nem csak gyümölcsökből lehet ezeket felvenni
2011. dec. 20. 00:36
 35/67 anonim ***** válasza:

Gondolom májat eszel minden nap...

Kedves kardoskodó mindenevő.

2011. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
nem, de szoktam. ellenben húst majdnem minden nap eszem. van, amikor csak felvágott jut (inkább nem nézem meg, mi van benne), de van mikor valami normális sült hús, stb. egészséges vagyok, és deli.
2011. dec. 20. 08:36
 37/67 anonim ***** válasza:
én tisztelem az állatokat, ez nem azt jelenti hogy nem eszek húst, hanem azt, hogy csak olyan és anyni húst veszek amit meg is eszek
2011. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:

„nem, de szoktam. ellenben húst majdnem minden nap eszem. van, amikor csak felvágott jut (inkább nem nézem meg, mi van benne), de van mikor valami normális sült hús, stb. egészséges vagyok, és deli.”

Én is minden nap. Csakhogy azt is tudom mi van a szalámiban és parizerben, és hogy készül. Horror, de szeretem, szóval nem borzaszt el.

2011. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
Ha így nézzuk a dolgot, akkor a hurkát kolbász a disznó belébe toltjuk. Voltam már disznótoron. Láttam mien gusztustalan. Még is megeszem mert isteni finom
2011. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
90%

"...amikor csak felvágott jut (inkább nem nézem meg, mi van benne)"

"Voltam már disznótoron. Láttam mien gusztustalan. Még is megeszem mert isteni finom"

"Csakhogy azt is tudom mi van a szalámiban és parizerben, és hogy készül. Horror, de szeretem, szóval nem borzaszt el."

Bünteti a törvény ha ezeket a mondatokat beleírom valamibe,amit utána köznyilvánra viszek?

2011. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!