Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egy betegség miatt húst...

Egy betegség miatt húst kellene ennem, se 8 éve vagyok vega. Mit tehetnék ha undorodom tőle?

Figyelt kérdés

8 éve nem eszem húst. Most nagyon le vagyok gyengülve, hetek óta kórházban vagyok. Mivel itt megszabott étrendet kapok napi szinten hozzák a fehér húst, én nagyon rég nem ettem. 52 kilórol 46 kilóra fogytam. Ami nem mehet lejjebb. A rokonság nem tud nekem ételt hozni, az orvoa, nővérek ki vannak akadva szerintem le is mondtak rólam. Utálom magam amiért a saját egészségemért nem teszek semmit. Ha így folytatom el fogyok és még jó darabig itt leszek bent. Hogy ehetnék újra húst? Nem fognak csak miattam más fehérje forrásból kaját hozni nekem a kórházi konyhából és állítólag az nem is tartalmazza azt amire most szükségem van.

23 L. Van olyan aki vegetáriánus volt de vissza szokott a húsra? Egyébként én lakto ovo vagyok estek tejet, tojást. 😕😕



2018. nov. 26. 06:06
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
64%
Ha az egészségem és életem múlna rajta, én megenném a húst! Hiszen életben maradni sokkal fontosabb! Én így gondolom!
2018. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Nekem se egész nap húst kell zabálni de azért néha egy kis csirke hal stb nem árt. Az aki hoz nekem ételt stb nagyon kedves de van pénzem megtudom enni. Kaptam elég komoly privát üzeneteket és hihetetlen mennyi vega van teljes csőlátásba és minden áron ezer féle módon írja az érveléseit a hús ellen. Azért tiszteljük meg azt aki eszik húst meg azt is aki nem. Viszont van aki ezt nem érti, hogy valaki más is gondolkodhat. Én nagyon sajnálom, hogy 8 évig voltam vegetáriánus. És ha mrg gyógyulok mindent meg fogok tenni azért, hogy a szervezet számára a lehető legjobbat adjam. És ebben benne lesz a hal és a csirke is. Én egyáltalán nem vártam el a kórház részéről, amiket írtak ol priviben. Főleg szabolcs meg borsod megye ahol szinte sehol nincs pénz. A vegánok és a vegák kezdek rajonni, hogy nagyon erőszakosan es nem bírják elfogadni ha valaki más pl húst akar enni. Viszont a válaszokat köszönöm mindenkinek. Sajnos én magam voltam hülye, hogy fontosabb volt bármi más az egészségnél, és hülyén gondolkodtam. Illetve kicsit ki borított hogy többen meg vádoltak, hogy hazudok. Nem kommentálom ezen emberek empátia készségét. Szégyellje magát,
2018. nov. 28. 15:20
 33/33 anonim ***** válasza:
96%

Most akkor nem akarsz húst enni mert a vegaság jó vagy akarsz csak nem tudod hogyan? Ha utóbbi, akkor fogd meg vedd be a szádba aztán rágd el, ne picsogj. Nincs olyan, hogy valaki valamit nem TUD megenni. Hányingerem van a vanília fagylalt látványától is, ugyna így vagyok a szalámival, de ha azt kéne ennem mert beteg lennék, meg tudnám enni, nincs olyan, hogy nem. Össze vissza beszélsz. Először nagyon lefogytál, gyenge voltál és köteleztek, hogy egyél mert ha nem hízol, tovább kell bentmaradnod. Közben rákos lettél(????)


Most akkor miért vagy kórházban? A fogyásod miatt? Csak mert akkor nem értem, hogy miért a legdiétásabb csirkét meg halat akarják belédtömni. Vagy mert rákos vagy? Akkor meg pont, hogy húsmentes menüt kapnál! Azt írtad, ha nem hízol, sose engednek ki. Magyarul, ha megeszed azt a csúnya husit, és hízol 5kilót akkor kiengednek kemo meg rák ide vagy oda!? Mi is a bajod pontosan? Kicsit fura, hogy 23éves szinte gyerek létedre egy darab rokonod nem tud need kaját finni miközben te kemoterápiát kapsz, ami ugye nem egy egyszerű megfázás gyógymódja.


Nem is értem a kérdést sem? Azért nyafogsz, mert utálod MAGAD, amiétt nem eszed meg a húst? Hát fogd aztán edd meg, bass*us :D egyébként szerintem a kérdező egy NEM vegetáriánus, aki egy provokatív kérdést írt ki. Ha jól megfigyelitek a kérdést meg a kommentjeit:

1:vega 8 éve, a hús undorító

2:a kórházban nekiáll húst enni

3:a húsevés egy csoda, ő már többet nem is lesz vega mert az rossz

4:minden vega agresszív és csak a saját igazát nyomja


Egyértelmű, hogy el akartad játszani a kb első vegát, aki majdnem belehalt a húsmentes életbe de szerencsére isőben felnyílt a szeme..😅

2018. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!