Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Sok helyen nyers gombát...

Sok helyen nyers gombát tesznek a pizzára, ami sütés után ízetlen, szivacsos állagú lesz. Miért csinálják így? Van, aki így szereti?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 12:36
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
62%
30. Megválaszoltam, de akkor újra: túlkészülne.
2023. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
#31 Oké.
2023. máj. 3. 23:16
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

"- Pizzánál mi a különbség a gomba feltét és a gombás feltét között?


- Az a különbség, hogy...

A gomba feltét esetében NYERS GOMBÁT tesznek ra, a gombás feltét esetében fött/párolt gombát vagy gombaszószt


- És miért relenvás ez egyáltalán a kérdésemmel kapcsolatban?


- Ez azért releváns, mert...

Mert összekevered a ét dolgot, alapesetben a pizzára GOMBA kerül, nem GOMBAMÁRTÁS


- Miért nyersen rakják rá a gombát?


- Azért rakják rá nyersen a gombát, mert...

Mert ez a hagyományos elkészítési mód, a gombának (meg a többi feltétnek is) a PIZZÁVAL EGYÜTT kell megsülnie.

Remélhetöleg azt még fel tudod fogni, hoyg a pizza NYERS tészta, amire jönnek a különbözö NYERS feltétek, amiket NEM PÁROLNAK, hanem SÜTNEK; magas höfokon.


"

2023. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
#33 Fel tudom fogni, de most már sokkal jobban érdekel az, hogy egy szimpla gombás pizzás kérdés miért vált ki emberekből ilyen agressziót, mint ami belőled is felbugyogott. Válaszolsz itt vagy írjak ki erről - és az ország mentális & morális állapotáról egy új kérdést?
2023. máj. 4. 08:38
 35/51 A kérdező kommentje:
#33 Oh és köszönöm a hőbörgés előtti normális, informatív választ. :)
2023. máj. 4. 08:40
 36/51 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, szerintem ezt kicsit túltolod.

A pizza így jó, nyers gombával. Legalábbis jobb helyeken. Rosszabb helyeken ráteszik neked a konzervest.


Ha nem jó neked így, offold a gombás pizzát. Problem solved!

2023. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

#36 "A pizza így jó, nyers gombával." - neked. Nekem meg nem. És még mindig nem muszáj átesni a savanyú-konzerves másik végletbe.


"Ha nem jó neked így, offold a gombás pizzát. Problem solved!" - ajánlom figyelmedbe a 7-es hozzászólásomat. Van olyan pizzéria, amelyik úgy készíti, ahogy én szeretem. És nem azt kifogásoltam a kérdésemben sem, hogy miért nem csinálja MINDEN pizzéria olyanra, ahogy én szeretem. Olvasd el mégegyszer a kérdésemet és akkor abbahagyod az értetlenkedést is.

2023. máj. 4. 08:47
 38/51 anonim ***** válasza:
71%

Na, akkor a fő kérdésedre válaszolva:


Miért csinálják így? Van, aki így szereti?


Azért csináljak így, mert így kell és így finom. És igen, van, aki így szereti!


Elégedett vagy kedves frusztrált kérdező? Remélem hamarosan elmúlik a sok gond az életedből, ami ezt a fajta hisztispicsa hozzáállást váltja ki belőled.

2023. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
#38 Elégedett vagyok. :) A legszebb az egészben, hogy frusztrált, hisztis picsa jelzőt pont te érdemled ki a hozzászólásoddal. :)
2023. máj. 4. 09:15
 40/51 anonim ***** válasza:
0%
Ne félj kérdező, ha az a gond hogy régen nem rakott meg egy pasi normálisan, akkor megoldjuk, kerítünk neked valakit! Még olyan gombás pizzát is süt neked amilyet te szeretsz! 😀
2023. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!