Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Sok helyen nyers gombát...

Sok helyen nyers gombát tesznek a pizzára, ami sütés után ízetlen, szivacsos állagú lesz. Miért csinálják így? Van, aki így szereti?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 12:36
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

#40 Áh, a jó, öreg hímsovinizmus. :) Szeretitek a nők minden problémáját invalidálni azzal, hogy csak meg kell b.szni őket és akkor bekussolnak. :)


Nem hittem volna, hogy már ilyen lényegtelen témáknál is ehhez kell folyamodnotok. :) Mi lesz a következő? Ha egy nőnek nem tetszik, hogy fúj egy kicsit a szél, akkor csak meg kell b.szni és máris nem lesz problémája az időjárással? Az egész férfi nemből kiábrándítod az embert.

2023. máj. 4. 10:09
 42/51 anonim ***** válasza:
62%

Te magad generálod a feszültséget, és sejtésem szerint direkt.


Nem szereted a hasonlatokat, de nem érdekel.

Ha az egyik ételhez azt írják, hogy tegyünk rá paprikát, paradicsomot, azt nyersen kell megtenni. Amennyiben lecsót, akkor meg főve.


Mi olyan bonyolult azon, hogy ezt a pizzára transzponáld?

Az egyik csak gomba, a másik gombás ragu. Utóbbi azért lehet főtt, mert ha egy tálba szórok gombát, petrezselymet, akármit, az nem lesz sem szósz, sem mártás, sem pép, sem semmi más.

2023. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted is ennyire lényegtelen téma, akkor miért bizonygatod már a sokadik oldalon, hogy márpedig a pizza úgy jó, ahogy te mondod? Ha meg valaminek más a véleménye, akkor rákontrázol! Egyél akkor abban az egy pizzériában, ahol szerinted jó, azt szevasz!
2023. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

#43 Melyik hozzászólásomban bizonygattam, hogy márpedig az úgy jó? Melyik hozzászólásomban konráztam rá mások véleményére?


Vagy kimondani és megmutatni képekkel, hogy én így szeretem a pizzát, már felér ezzel? Egy rossz szóval sem illettem azokat, akik nem úgy szeretik a pizzát, ahogy én.

2023. máj. 4. 10:23
 45/51 anonim ***** válasza:
57%
Most is csak veszekszel. Saját szavaidra cáfolsz rá. Ez meg nem történetmesélős oldal. Senkit nem érdekel, hogyan szereted. Itt legalábbis senkit. Ezerszer leírtuk, hogy nyersen KELL rátenni, azt is, hogy miért. Azt is írtuk, hogy elrontani mindent el lehet. Ha íztelent, jellegtelent kaptál, az nem a recept hibája, hanem rosszul készítették el.
2023. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
45%
#45 Szerintem hagyjuk rá! Nincs kihez írnunk! Egyen olyan amilyet szeret!
2023. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
#45 "Saját szavaidra cáfolsz rá" - ti köttök belém folyamatosan és még alátámasztani sem tudjátok az állításaitokat, pedig annyi lenne az egész, hogy idézitek a hozzászólásaimból azokat a mondataimat, amit kifogásoltok. De még ez sem megy. Én érzem úgy, hogy a frusztrációtokat és a haragotokat töltitek ki rajtam.
2023. máj. 4. 10:44
 48/51 A kérdező kommentje:

#50


:*

2023. máj. 4. 11:01
 49/51 anonim ***** válasza:
61%
És tudtam hogy nem bírod ki, hogy nem te írsz utoljára 🤣
2023. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
#49 Egyrészt töröltek is egy csomó hozzászólást, másrészt miért fontos, hogy ki ír utoljára? Ha én írok, akkor mi van? :D És ha más ír utoljára, akkor is mi van? :D Tényleg érdekel, hogy milyen jelentőséget tulajdonítasz ezeknek.
2023. máj. 4. 14:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!