Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tegnap a szolnoki vasuttalloma...

Tegnap a szolnoki vasuttallomason vettem pizzat 200 forintert es olyan Eros volt mikor negettem hogy azthittem szeteg a pofam, ez nem volt kiirva meg nem is mondtak ezert lehetett volna reklamalni?

Figyelt kérdés
Mar banom h nem reklamaltam miutan megettem meg vagy 15 percig azthittem leeg a fejem, ezert mar perelni is lehetne nem? Ja es olyan Eros volt h hiaba ittam ra

2016. máj. 14. 16:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Reklamálni reklamálhatsz, de biztos, hogy nem kötelező kirakniuk egy táblát, hogy: "kisfiúk ne vegyenek a pizzából, mert elégnek".
2016. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

"ezert mar perelni is lehetne nem? Ja es olyan Eros volt h hiaba ittam ra"

1:Természetesen lehet perelni. Perelni mindenért lehet.

2:Biztosan nem elég erös pálinkát ittál.

2016. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Bárkit beperelhetsz ha van 300 ezer forintod a perköltségre. Annyiból pedig a szétégett pofádat is megplasztikázhatod már.
2016. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%
A hadüzenet volna a megfelelő lépés. Gondolom van hadsereged, meg diplomáciai képviseleted az Utasellátónál?
2016. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Láttad rajta a zöldpaprikát nem? Én is rendszeresen eszek ott, és még sose volt olyan erős amit leírtál, pedig én kifejezetten azt vadásznám. Csípős volt, de nem több. Ha nem akarsz erőset enni, miért nem sonkás-kukoricásat kértél, amin nincs paprika?
2016. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Azert mert utalom a kukoricat
2016. máj. 14. 17:40
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
szokott millió fajta lenni, csak az az egy, amin paprika van, a csípős. sonkás-ananászos,sonkás-gombás, tarjás-hagymás, sima kolbászos, sima sonkás... mivel direkt zöldpaprikásat kértél, az ráutaló magatartásnak minősül, tehát nem tehetsz semmit.
2016. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
ha ki van irva, hogy csipos, akkor korrektek voltak, ha nem, akkor nem voltak azok, mivel a sima zold paprika is lehet a pizzan, nem csak csipos. szolhattak volna, es reklamalhatsz is, ha nem figyelmeztettek, de amugy ha annyira csipett akkor minek etted meg, te okos? :D
2016. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hat most mar nem is akarok tenni semmit se, mar ugyis mindegy, am tegnap csak AZ Eros pizza meg a kukoricas pizza kozott lehetett valasztani csak, nem volt MAs fajta de mar mindegy 200 ft os vacak pizza miatt biztos nem perelnek sose nem vok annyira hulye csak mondtam akar leherne AZT is
2016. máj. 14. 17:53
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a kukorica bosszúja azért, mert utálod.
2016. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!