Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tegnap a szolnoki vasuttalloma...

Tegnap a szolnoki vasuttallomason vettem pizzat 200 forintert es olyan Eros volt mikor negettem hogy azthittem szeteg a pofam, ez nem volt kiirva meg nem is mondtak ezert lehetett volna reklamalni?

Figyelt kérdés
Mar banom h nem reklamaltam miutan megettem meg vagy 15 percig azthittem leeg a fejem, ezert mar perelni is lehetne nem? Ja es olyan Eros volt h hiaba ittam ra

2016. máj. 14. 16:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%
ha nem akarsz csípőset enni, se kukoricásat, de csak az van, akkor nem eszel. Ilyen egyszerű.. A pizzás mellett van hamburgeres/melegszendvicses/szendvicses, az mellett fornettis...választási lehetőség lett volna. Egyébként meg az a tipikus zöldpaprika van rajta, amiről lehet előre tudni hogy csípni fog.
2016. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Valaki AZT irta minek ettem meg? Hat most dobjam ki vagy mi? AZ etelt meg kell becsulni orulni kell h telik kajara, afrikaban pl eheznek, szegenyek😢
2016. máj. 14. 18:01
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

mondjuk ez igaz :P


de a paprikát levehetted volna róla

2016. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ott nincs hamburgers bent a vasuton regen volt de mar nincs se melegszenvics, fornetti AZ van de AZT szinten utalom, viszont nagyon ehes voltam MIT tehettem volna megis? Vettem pizzat
2016. máj. 14. 18:09
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
a pizzás mellett ahol melegszenyát lehet venni, lehet hamburgert is, pont két hete vettem ott.
2016. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ja lehet h van akkor Ott nem tudtam, am Te szolnoki vagy? Es fiu vagy lany?
2016. máj. 14. 18:30
 17/29 anonim ***** válasza:
97%
nem szolnoki, de heti szinten járok a vasútállomáson. Igen, a pizzás mellett lehet hambit, melegszenyát, hot dogot, meg hideg szendvicseket is kapni. Bár én kifejezetten a csípőspaprikás pizzaszelet rajongója vagyok:-D Akkor most már tudod:-D Amúgy lány vagyok.
2016. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%
Ééés egymásra találtak!
2016. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
96%
Nehezen, mivel vőlegényem van:-D
2016. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%
Stop . abból amit a kérdező a kérdésében leírt nekem egyáltalán nem jött le az amit "mi" válaszadók itt most a fejéhez verdesünk . Ha valaki ismerős arrafelé és rendszeresen vásárolgat, kajál ott az oké, jó, rendben van biztos tudja már, milyen kaját fog kapni . Nem is ez a lényeg, fel kellene tüntetni, hogy valami csípős vagy édes, vagy natúr vagy a t.köm tudja , hogy mi . Vehette volna a kérdező egy 6 éves gyereknek is akár azt a pizzát. Zöld a paprika , na és akkor, van édesbe is zöld, de akár lehetett volna az a zöld, darabolt olívabogyó is, mit kell azt nekem tudnom . Ilyen alapon akkor kolbászoknál, meg szalámiknál sem kell feltüntetni, na meg a kecsapoknál sem, hogy csemege vagy csípős . xD
2016. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!