Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tegnap a szolnoki vasuttalloma...

Tegnap a szolnoki vasuttallomason vettem pizzat 200 forintert es olyan Eros volt mikor negettem hogy azthittem szeteg a pofam, ez nem volt kiirva meg nem is mondtak ezert lehetett volna reklamalni?

Figyelt kérdés
Mar banom h nem reklamaltam miutan megettem meg vagy 15 percig azthittem leeg a fejem, ezert mar perelni is lehetne nem? Ja es olyan Eros volt h hiaba ittam ra

2016. máj. 14. 16:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk, ha van olyan ízesítő, amit nem szeretek, és valami hasonlít arra, akkor megkérdezem a kiszolgálót, hogy mit tartalmaz az adott étel.
2016. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
70%
Ritkán szoktam kajáldákba pizzázni, itthon sütünk, vagy félkészet veszünk itt ott . Nagy ritkán pékségbe vásároltam, ahol van vagy 8 féle, őszintén megmondom eszembe nem jutott soha, hogy lehet akár csípős is, de ha lenne 100 %, hogy ki írnák, hogy " VIGYÁZZ ÉLETVESZÉLY" .
2016. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ezért lehetne perelni is? Azért, mert buta vagy és vettél egy pizza-szeletet erős paprikával, aztán pedig meglepődtél, mert csípett??? Hát gratulálok :D

Nem, ezért nem lehetne perelni. Neked kellett volna, hogy eszed legyen, ha nem szereted a csípőset :D

2016. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
43%
Jézusom mekkora egy hitvány majom vagy.
2016. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én meg a Szoboszlói vasuton vettem fanta narancsot a vonatra. Megittam, majd unalmamban nézegettem az üveget. 2 éve le volt járva. Ne tudd meg. 3 napig nem jöttem ki a wc-ről.
2016. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Na, utolsó, beszélsz hülyeségeket.A Fantától?Ez vicc.

Kérdező, ha megveszek egy kaját, és nem ízlik, nem fogom csak azért megenni, mert afrikában éheznek.

Beleharaptál, érezted, hogy csíp, fogod, és az első kukába kidobod.Aztán veszel magadnak mást, ami garantáltan nem csíp!

2016. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ha mindenki Afrikán lamentálna, ellepne minket a kajahalom.

De ha ennyire érzékeny vagy, leszedted volna róla a paprikát.

2016. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? két éve le volt járva. El tudod képzelni, hogy milyen baktérium kombó lehetett benne?
2016. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
76%
Én egyszer Oroszországban kértem egy pohár vizet és vodkát adtak helyette. Majd szétégette a pofámat. Gondoltam beperlem őket, de szóltak, hogy inkább ne! Előbb inkább tanuljak meg oroszul, és ne egy orosz kocsmába járjak vízért! :P
2016. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!