Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Rendeltem egy étteremből...

Rendeltem egy étteremből pénteken kaját, azóta nagyon durva hasmenésem van, bélfertőzést kaptam, mit tudnék tenni, hogy ennek következménye legyen?

Figyelt kérdés

Csak azt ettem aznap délután, és már este éreztem hogy valami nem stimm a gyomrommal, péntek éjjel elkezdődött, folyamatos hasmenés...

Hova tudom bejelenteni azt a helyiséget ahonnan rendeltem az ételt, lesz valami következménye? Mostanáig megy a hasam. Írjak nekik? Nem hinném egyébként hogy foglalkoznának vele. Ki tudja hány ember lett beteg még azon a napon...


2019. ápr. 1. 09:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

" elég ok lehet egy alapos vizsgálathoz. Ha viszont mindenki úgy áll hozzá, "hogy minek"


Ez nem hozzáállás kérdése. Nehéz felfogni, hogy az alapos vizsgálat alapja az ételminta? Nincs más alapja! Nem lehet mást vizsgálni. Nincs mit!

3 napja történt a dolog, és holnapra híre hamva se lesz semminek, aminek köze lehetett hozzá.

Komolyan, olyan emberek veszik a bátorságot a válaszadásra, akik a legelemibb dolgokkal sincsenek tisztában.

Tudod mit kérdező, jelentsed. Fuss egy pár fölösleges kört unaloműzésből.

2019. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Az ételt már nem tudják megvizsgálni, de a konyhát még igen! Ezért érdemes lehet jelenteni, legalább kimegy valaki körbenézni, hogy tiszta e a konyha és nem patkányszaros!
2019. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
első körben mondjuk orvoshoz kéne menni, pláne, ha szoptatod is azt a 3 hónapos gyereket...
2019. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben Nébih kell bejelentést tenni.van ingyenes zöldszámuk .
2019. ápr. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!