Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Vajon lehetséges a jővőbe látás?

Figyelt kérdés

Előszőr is aki nem hisz benne vagy esetleg nem hisz nekem azt meg kérem hogy ne tartson hülyének és normális kommentet irjon ! előre is kőszőnőm !

Már egy jó 2 hónapja kezdődőtt a dolog még hozzá pedig mondok konkrétumokat !

-Elromlott az éjjeli lámpám és gondoltam a kapcsoloval lehet probléma hát szét is szedtem ,de sajna már ősze rakni nem tudtam mert olyan apró csavarok voltak hogy egyszerűen nem volt érzékem és türelmem hozzá!!igy hát fogtam és levágtam a kapcsolot és őszze kőtőtem direktre !

a lényeg a lényeg el mentem szig.szalagért és el kezdtem szigetelni és csak ugy beugrott az a dolog hogy apám hamarosan be nyitt az ajtomon és nézni fog !4meg jol le baszni !!hát mit ad isten 10 mp mulva igy is lett !!!

a tőbbi tőrténetet a kommentek kőzt fogom le irni


2010. jún. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
90%
Ezt nem láttad előre, hogy ez lesz ha így túlfeszíted a húrt???
2010. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
56%

Na én inkább nem mondok semmit... képesek vagytok itt vitatkozni egymással ismeretlenül? Kit érdekel, hogyha valaki nem ír helyesen, most attól nem rosszabb ember, mint aki hibátlanul ír. Nem értem miért akarjátok a saját igazatokat bizonygatni egy vad idegennek. :)

Na mindegy, az eredeti témával nincs gond, nekem is sokszor vannak ilyen érzéseim, ha van még történet szívesen olvasnám! :)

2010. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 Sexylady ***** válasza:
89%
Először engem is érdekelt a kérdés, a kérdező is, de amilyen válaszokat írt a kritikusoknak, teljesen kiábrándultam belőle :S
2010. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:

a tőbbiekkel semmi bajom nincs csak nem tetszett ez a hozzá állás amit produkált az egyik illető !!

lehet hogy nem irok helyesen de szeretem volna meg osztani veletek ezt a dolgot hogy mit szoltok hozzá ,esetleg nektek is van ilyen meg érzésetek !

2010. jún. 21. 22:34
 25/76 A kérdező kommentje:
Van még egy pár dolog ami meg tőrtént ,de azt holnap folytattom !
2010. jún. 21. 22:39
 26/76 anonim válasza:
81%
... ettől ne hidd azt hogy más vagy bárkinél, vagy hogy a jövőbe látsz :) guglizd azt hogy tudat alatt.
2010. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
100%
szia, nem akarlak lelombozni, de ha ismered a személyeket, és várható a szituáció, az nem feltétlenül jövőbe látás, ..próbálj olyan dolgokat hogy pl ismeretlen helyre mész, és mondjuk milyen rendszámú kocsi gördül be legközelebb...mert az már kevésbé alapulhat megfigyelésen..
2010. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
70%

Öreg, lehet, hogy mi hülyék vagyunk, meg hogy neki csak 8 osztálya van meg, de legalább tud helyesen írni. Nem baszogatásból írjuk, de ha nem tanulsz meg írni, azzal csak magadnak ártasz...

És nem, nem az a helyes, amit te helyesnek tartasz.

2010. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:

nem írtam egy szóval se hogy TI hűlyék vagytok !

egy embernek nem tetszet a viselkedése és ennyi !

a másik meg az aki nem hisz ebben a dologban vagy hülyesének tartja az minek lép be az Ezotéria fórumba,ezt nem értem ! ha meg van hozzá szólni valód azt meg légyszi normális kőrűlmények kőzt old meg !!köszönöm !!

2010. jún. 22. 13:52
 30/76 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt egy olyan érzésem, hogy ma sem fogsz tudni helyesen írni...........és bejött.Ez aztán a tehetségXDXD
2010. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!